Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy néz ki egy szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki egy szerető?

Figyelt kérdés

Már régóta érdekel a kérdés, mert nekem ez a misztikus fantázia világa. Szóval nők! Hogyan néz ki egy férfi szerető a valóságban? Én egy tökéletes külsővel, azaz full-full kategóriás igazi férfira gondolok. Viszont ezzel az a baj, hogy arányaiban nagyon kevés ilyet látni. A női szeretőknél meg egy top modell külsővel rendelkező nőkre gondolok. Na ilyenből is elég kevés van. Akkor most ez hogy van? Van egy átlagos vagy az alatti nő/férfi, és belemegy egy ugyanolyan átlagos/átlag alatti partnerrel egy viszonyba??? Ennek mi értelme? Olyat talál otthon is! Sőt, ha még bevállalja a ronda, csúnya szeretőket, az meg már tényleg mire jó?


A kérdésem komoly, örülnék ha ezt valaki el tudná magyarázni nekem. A szexualitáshoz én úgy tudom, kell a külső vonzalom is.



2020. ápr. 12. 11:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Tekintve, hogy a nők a legtöbb esetben nem (csak) a szexért tartanak szeretőt, nem dominál annyira a külső
2020. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretőt azért tartanak az emberek,mert valami hiányzik a kapcsolatából,és valani okból nem akar,vagy nem mer kilépni a kapcsolatából.Nem kell oda full extrásnak lenni. Elég,hogy megfogjon benne valami.
2020. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Millió variáció lehetséges. Én átlag alatti vagyok, de könnyen elérhető számára, fiatalabb nála, és kevés energiabefektetéssel járok. Míg a párjával nem élnek együtt, egy ideig még nem is fognak, és az időbeosztásuk sem igazán passzol. Ő viszont férfiból van, vannak igényei, és arra kis túlzással bárki jó, nem kell 10/10-es nő.
2020. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem a fullos kinézet a lényeg, hanem a tiltott gyümölcs izgalma. Még ha meg is kap mindent a kapcsolatban, kellenek az új kihívások. Ha nem kap meg mindent, akkor meg pláne. Szerintem. Bár nekem ebben nincs tapasztalatom
2020. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Attól még, hogy valaki jól néz ki, lehet egy nagy 0 az ágyban, gyermekem.
2020. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem átlagos,és pont jó.
2020. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kell a külső vonzalom, hogy is ne kellene? De elég kevés ember élne nemi életet/ lenne kapcsolatban, hogy ha mindenki csak és kizárólag full kategóriás top modellekhez tudna vonzódni.


Szerintem pontosan úgy van ez a szeretősdinél is, mint minden más esetben, hogy ha valami vonz a másikban, az már elég. Lehet ez az alakja, a kisugárzása, a temperamentuma, az arca, lényegében bármi. Sőt, ha egészen őszinte akarok lenni, szerintem még alacsonyabb is a "léc" , mint "normális" esetben.


Millió okból lehet egy embernek szeretője. Ebből egyet tudok veled ismertetni, a többivel nincs tapasztalatom. Amikor velem kezdett ki házas férfi, annak az volt az oka, hogy a felesége egészen más szexuális igényekkel rendelkezett, mint ő. A nő sokkal, klasszisokkal szebb nálam, az alakja, és az arca is, annak ellenére, hogy 15 év van köztünk. A szex is rendszeres volt köztük, de a kapcsolatuk 20 éve alatt egyszer volt hajlandó orálisan kielégíteni a férjét, emellett egyáltalán nem volt nyitott ( állítólag) semmi másra az "este összebújunk a takaró alatt nagy romantikusan" verzión kívül. A magánéletben egy kifejezetten domináns nő ( ha rosszul ágyazott be a férj, szép kis balhék voltak, ennek fültanúja is voltam egyszer sajnos), a férje ezt próbálta ellensúlyozni egy viszonnyal. Vagyis próbálta volna, bár lehet, hogy meg is tette később, egy ideje nem tartjuk a kapcsolatot.


Ebben az esetben nem a külső volt a mérvadó. Vonzódott hozzám a férfi bizonyos szinten valószínűleg, de a vak is látja, hogy a feleségéhez képest a fasorban sem állok. Viszont ez igényeink hasonlóak lettek volna. Ez a kis vonzalom + teljesen egyező igények együtt elegek lettek volna a szexualitáshoz, a top modell külső hiányának ellenére. Egyszerűen más a temperamentumom, más az igényem, más a hozzáállásom, mint amit otthon kap.


A szeretőkben sokszor nem csak a külsőt keresik az emberek, hanem mindazt a keveset, ami a kapcsolatból hiányzik.


A többi okot nem ismerem szerencsére.

2020. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%

Nem kell fullos külső. Legalább átlagos legyen. Lényeg, hogy valamiért vonzódjak a külsejéhez is.


Tiltott gyümölcs. Szép szavak. Izgalom. Kívánjon engem.


N25

2020. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Mint egy emberi hulladék.
2020. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Értem! Na de viszont nem az van ilyenkor, hogy van egy "otthoni" mérce. Ennél miért választ valaki rosszabbat? Vagyis a szeretők 99%-ban a szexről szólnak. Akkor hogyan van szexuális vonzalom úgy, hogy szint alatti a szerető? Ha pl. nem jó a teste, akkor hogyan működik a szex? Sőt, ha jó az átlagos vagy az alatti, akkor miért van ennyire kevés ember szeretői státuszba? Többen arra panaszkodnak itt is, hogy képtelenség szeretőt találni. Pont ezért nem értem a dolgot. Sokan meg arról beszélnek, hogy szexre bármelyik bokor alól elő lehet rángatni nőket/férfiakat. Ott nem számít az, hogy fogjon meg benne valami? A szexuális vonzalommal mi lesz?


Tovább lépek. Hogyan megy tovább a dolog? Valójában két idegen ember hogyan fekszik le egymással? Nekem ez is magas! Leszünk szeretők? Megkérdezik először, majd igent mondva egymásnak, fejest ugranak az ágyba? Na és utána? Így mennek haza? Hmmm, szexeltem egy idegen nővel/férfival, majd otthon szia drágám, milyen napod volt? Hogyan tudnak hozzáérni egy ergo idegen testhez, sőt, beengedni magukba? Nem félnek attól, hogy akár megzsarolhatja őket a másik fél? Esetleg terhes lesz? Hogy megtudja a férj/feleség, és akár a fizikai atrocitásig is elmehet a dolog? Hogy akár az autóját is hazavághatja a sértett fél? Pl. a városunkban volt is egy ilyen gyilkosság. Ráadásul egy olyan ember miatt, aki csak egy átlagos vagy az alatti.


Egyszerűen a mérleg nyelve teljesen ki van billenve, miért jó ez bárkinek is. Vagy mi van akkor, ha egy férfit bepalizik egy nő, majd borul a bili, és a családját, vagyonát is elveszíti?


Szóval ezért kérdeztem én a külsőt. Ha már ekkora a kockázat, akkor minimum a top full kategória.

2020. ápr. 12. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!