Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megnézem a facebook adatlap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megnézem a facebook adatlapját, akkor azokat dobja fel az ismerősei közül az "Ismerősök"-höz előre, akikkel gyakran beszélget messengeren?

Figyelt kérdés
Van benne ráció? Tudtok erről valamit? Egyre gyanúsabb, hogy egy illető már egy ideje legelőre került nála. Köszi!

2022. aug. 11. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

[link]


google

2022. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Megnéztem a sajátomat és abból a 9 emberből, akiket először hoz fel, egyel beszéltem mostanában, de nem sokat, egyel beszéltem már messengeren, de évekkel ezelőtt, a többiekkel meg soha.

Akikkel rendszeresen beszélek, azok közül senki nincs benne a 9-ben. Ha másét nézed, akkor meg úgy tudom a közös ismerősöket veszi előre. Megnéztem a páromét és nála a 9-ből 3 a rokonom, akikkel amúgy nem beszélt még facebookon keresztül, csak élőben. Van még pár régi közös ismerősünk az egyetemről (szaktársak voltunk, szóval a legtöbb közös ismerősünk onnan van, így nem meglepő) és 1 ember van nála is a 9-ből, akivel szokott is messengeren beszélni.

Szóval nyugi, nem jeleti, hogy megcsal.

2022. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alapból nem beszélgetésen alapul a sorrend, de a legelsővel biztos, hogy sok interakciója van (beszélgetés, egy helyen tartózkodás).
2022. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha más fb ismerőseit nézed akkor igenis a közös ismerősök után azokat dobja ki akiket like-ol, megnézi a napját, képeit. Messenger beszélgetésben nem vagyok biztos.
2022. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
A fb ilyen dolgai nem nyilvánosak, így ezt senki nem fogja megmondani. Kár ezeken agyalni.
2022. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
nekem unokatesóm az első akivel 15 éve nem beszéltem, szóval nem
2022. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem dobott már fel igy valakit az fb ismerős ajánlásban, igy derült ki hogy több profilja van. És nős pasi gyerekkel, csak ezt nem mondta el.
2022. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7 azert dobta fel neked ajanlasba, mivel kb ugyanonnan es ugyanazokkal az eszkozokkel hasznalta az osszes profiljat. Feltetelezte, hogy egyiket ismered, akkor ajanl a kozelebol mast is.

A kerdes nem az ajanlasrol szol, hanem az illetonel megjeleno ismerosokrol, de annak a sorrendjenek sincs ahhoz koze, ami a kerdesben van.

2022. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!