Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mitévő legyek? Mi a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Tegnap kiderült, hogy megcsalt a barátnőm. Sajnos az én kezem is benne van a dologban, mivel abban az időszakban nem mutattam ki neki eléggé, hogy mennyire fontos nekem és úgy érezte, hogy nem is szeretem igazán és hamarosan vége lesz. Találkozott az egyik ismerősével, akivel beszélgettek ő részeg volt, sokmindenre nem emlékszik belőle, nem tudja miért csinálta és nagyon bánja a dolgot, látom rajta. nyilván nem mondta el egyből, de az utóbbi időben látszott rajta, hogy van valami és tegnap délután kitört belőle a dolog. Nyilván eléggé rossz ez nekem, de én még mindig érzem, hogy szeretem és annyiban maradtunk, hogy adunk egymásnak kb 1 hónapnyi időt átgondolni, hogy hogyan tovább. Én úgy érzem jelen pillanatban, hogy képes lennék elfelejteni a dolgot és újrakezdeni vele mindent tiszta lappal.
2022. aug. 13. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
később is félre fog kúrni ha egyszer már megtette
2022. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
képzeld el ahogy keményen farkalja egy kan és utána dönts
2022. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem egyformák a pasik

Más helybol dobná

2022. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Segítek. Azzal a kézzel tette vissza amikor kicsúszott amivel téged simogat.
2022. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez valóban nehéz döntés. Ebben nem tudok tanácsot adni, de azt elmondom, én mit tennék. Én szakítanék. Nem haragból. De tudom, bennem maradna a tüske, a félsz és a bánat is. Nem lehet ezen ilyen hamar túltenni magadat. Mindig lesz benned valami, ami fáj. Ami nem hagy majd nyugodni és folyamatosan mérgezi a kapcsolatot.
2022. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem mutattad ki neki? Miért nem figyeltél rá?
2022. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogod tudni megtartani ezek után. Ha egyszer megtette, mégegyszer meg fogja, úgy is, hogy bánja a dolgot. Nem lehetsz mindig topon a szereteted kimutatásával, hogy majd akkor nem fogja másnál keresni. Nem voltál elég neki. Továbbra sem leszel az, bármit is teszel.
2022. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahányszor érzelmileg meginog, a legközelebbi pasival fog ...?

Akkor készülj arra, hogy sok luksógorod lesz.

Szakítanék.

2022. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tehát ha nem kapok szeretetet eleget, akkor az első lehetőséggel élek. Nem tudom ha ő tőled szeretne vagy vár el több odafigyelést, miért b@szatja magát mással. Megbánta oké tegyük fel hogy így is érez, és te hogy fogod ezt elfelejteni? Sehogy, mert nekem se sikerül, pedig nagyon igyekszek, megcsaltak nemrég és ez nagyon mérgezi az életem, úgyhogy valamit lépnem kell akármilyen fájdalmas is lesz. Pedig családos vagyok.
2022. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha ő próbált erről beszélni veled hogy mi az oka hogy nem tudtad fele kimutatni az érzéseidet és próbálkozott akkor te is hibás vagy de nem értem ha nem működött a dolog akkor miért nem szakított veled akkor mikor ugy érezte hogy nem szereted őt igazan.
2022. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!