Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom mit akarok és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit akarok és hogy mi lenne jó nekem. Kicsit elveszettnek érzem magam. Mi a megoldás? Többi lent.

Figyelt kérdés

21 vagyok, fiú, soha nem volt barátnőm, extra szűz olívaolaj vagyok, smárolni sem smároltam...

Sokszor rám tör a magány, egyedül érzem magam és olyankor jó lenne valaki magam mellé. Valaki aki megért, szeret és elfogad. Valaki aki nem az anyám :D ezzel eddig nem is vagyon gondom.. mert tudnék elleni tenni. a gond ott kezdődik hogy sokszor meg azon kapom magam hogy dejó hogy egyedül vagyok, nem kell egy csomó szabadidőmet feláldoznom másért, nem jár kötelezettségekkel az életvitelem. introvertált vagyok tehát egy idő után kell az egyedüllét, már nagyon kevés emberek között töltött idő is elég hogy vissza bújjak a kis világomba és ellegyek magammal.. szóval nem tudom hogy működnék egy kapcsolatban. félek hogy "ráunnék" a másikra.. vágyom az egyedüllétre de néha rám tör ez az érzés hogy tartozni akarok valakihez. de szerintem a kettőt egyszerre nem nagyon lehet, vagy ez vagy az.

valakinek van valami mentő ötlete?


bónuszként egy kis lehangoló zene

https://www.youtube.com/watch?v=tVvG3X1pcQ8



2015. dec. 31. 03:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Kezdésnek fizesd be magad egy k_rvára, hogy ne legyen gond később az ágytornával,de lehetőleg ne valami útszélit erőltess.

Ismerkedj neten,olyan fórumokon, ahol közös az érdeklődési kör.

Írásban könnyebben nyílnak meg az emberek,még az introverált emberek is.

Hagyd abba az önsajnálatot, így soha nem lesz nőd.

Hajrá!

2015. dec. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ de asszem kicsit félre értettél. nem sajnáltatni akarom magam még ha annak látszik is. azért írtam hogy introvertált vagyok mert introvertáltként nem igénylem annyira a szociális kapcsolatokat vagy nem is tudom hogy mondjam. szóval egy idő után nekem kell az egyedüllét. és ez a bajom. hogy nekem túlzottan kell az egyedüllét ami egy kapcsolatban nem lenne jó... mindegy...
2015. dec. 31. 07:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerencséd van,olyan társat találsz,aki ezt tolerálja.

Fontos kérdés, ez milyen szintű,milyen gyakori nálad,hogy elvonulsz a külvilág elől?

Van egy nagyon fontos jótanácsom!

A saját kategóriádban próbálkozz, legalább többnyire!

Különben jöhetsz ide sírni, hibáztatni az egész nőtársadalmat,mint egyesek...

2015. dec. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem természetes, hogy idönként egyedül szeretnél lenni. Nyilván nem kell túlzásba vinni, de nem minden lány olyan, hogy éjjel-nappal a barátján lógna. Én és a barátom is ilyesmi típusúak vagyunk, igényeljük az egyedüllétet, szerintem ezzel nincs semmi gond. A lényeg, ahogy már írták elöttem is, hogy hasonló lányt találj, és minden rendben lesz. Sok sikert :)
2015. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :)
2016. jan. 1. 00:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy seggel két lovat megülni nem lehet. Majd ha valóban felnősz, megtanulod, hogy valamit mindig fel kell áldozni a cél érdekében.
2016. jan. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
reménykedtem hogy nekem sikerül... :P
2016. jan. 3. 15:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is majdnem hasonló helyzetben vagyok. Ha gondolod írj és beszélgetünk! ;) 21/L
2016. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!