Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás minden ok nélkül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás minden ok nélkül? Lehetséges? Barátnőmmel 6 éve vagyunk együtt. Minden rendben van a kapcsolatunkkal,viszont ahhoz a céghez ment dolgozni az exe ahol ő is van. Megfordult a fejembe, hogy mi van ha esetleg történik köztük valami.

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ennyiből ezt nem lehet tudni, de ne kombinalj.
2022. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy 6 évvel ezelőtt a barátja volt, még nem jelenti azt, hogy bármi is lenne köztük. Feleslegesen aggódsz.
2022. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet tudni mi van és a barátnődet csak te ismered. Viszont férfiként gyakran hallom/látom férfitársaimtól, hogy rákattannak az exeikre. Pl. volt olyan is, hogy 8 év múlva összefutott a csajjal, akivel intettek egymásnak messziről. Majd egyből koslatni kezdett utána...
2022. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Annyit tudok hogy a féltékenység tönkreteszi a kapcsolatot, még akkor is ha nincs semmi
2022. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
szerinted tök véletlen, h. pont ahhoz a céghez ment?
2022. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
5. Akinek sok exe van, annál megesik az ilyesmi.
2022. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Amíg nincs konkrét okod, ne foglalkozz ezzel. Ne gyárts magadnak problémát.
2022. aug. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Tudod, hogy milyen volt a kapcsolata az exével, illetve, hogy hogy váltak el? Èn amúgy azért figyelném az exét legalábbis nem kicsit lennèk gyanakvó. Szerintem tudta is, hogy ott dolgozik. Én nem mennék olyan helyre, ahol az exem is ott lenne.
2022. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ha valaki olyan helyre megy dolgozni ahol viszony volt valakik között. Amúgy nem veled történik 1-es addig valószínű és is mondanám h ne kombinálj. De azért valljuk be ki akarja hogy a párja meg az exe egy helyen dolgozzanak, és ezzel nem azt mondom hogy valakit így bekorlátozok. Hanem azt hogy pusztán megvan az esély hogy újra felpróbálják egymást. Tudod ha megvan a helyzet ma már ki is használják, ilyen világot élünk. Ma már 6 év is sok egy kapcsolatban, mai kor emberének gyakran és sok inger kell. Egyébként észre fogod venni a jeleket, ha félreb*szik majd ne aggódj.
2022. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Nos az en exem is oda jott dolgozni ahol en vagyok, akkor mar 2 eve kulon voltunk. Nem is erdekelt volna a dolog ha nem velem haknizott volna (elmondta a fonoksegnek, hogy az uj baratnoje nem orul, hogy o odajott mert ott dolgozok en is😀😀)

En elmondtam a paromnak, de meg sem fordult a fejeben, hogy lehetne barmi koztunk. Eleg csunya szakitas volt, duhos is voltam ra sokaig, akkor meg plane mikor a fent emlitett mondatot ejtette ki a szajan, de nem foglalkoztam vele, elmentem mellette koszones nelkul. Nem volt semmifele kontakt kozottunk, azota meg szerencsere mar el is ment mashova.

2022. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!