Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan találhatnék a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék a férjemnek szeretőt?

Figyelt kérdés

Én nem részletezném miért, de nem akarok vele szexelni, sőt mondtam neki szeretőt kereshet, el is mehet vele, csak engem ne piszkaljon.

Viszont nem akar vagy nem talál (csúnya is, meg hát a méretét is gondnak érzi, lustácska is). Régen volt neki, másik feleség mellett. Most én boldog lennék, ha nemcsak hétköznap, de hétvégente is kevesebb vizet zavarna itthon. És nem akarok neki rosszat, így a szeretőre gondoltam azzal biztos jól el lenne (meg akkor velem nem bunkoskodna).



2022. aug. 22. 21:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
58%

Mutasd meg neki ezt a kérdésed, mire ő valószínű agyonüt, és megy a börtönbe.

Mindketten jól jártok.

Ő is megszabadult tőled....

2022. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
40%

Elég komoly gondot írtál le, de hidd el, ide hosszútávú megoldás kell, és az csak a válás. Ha teheted, inkább áldozz be többet, de az életed ne. Fiatal anyuka lehetsz még, ennél csak jobb jutna.

A szerető nem segítene a gondodon.

2022. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem megy sehova, ki sem mozdul a házból, kurvázni nem akar, akkor mégis milyen tanácsot vársz? Nyilván ahhoz, hogy találjon nőt, azért neki is tennie kéne valamit.
2022. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

11 :-) Csak a gyerek marad árván, azért azt sajnálnám. Ha engem agyonütne nem lenne gondom tovább.

(Voltam pszichológusnál, amikor is elsoroltam a gondjaim felét, aminek része a férjem is, csak annyit mondott ebbe maga bele fog rokkanni. Aztán a férjemmel együtt kellett volna elmennem, de ő nem akart. Patt helyzet.)

2022. aug. 22. 22:08
 15/30 anonim ***** válasza:
18%
Na ezért nem kell pszichológushoz menni. Segíteni nem tudnak, de ártani annál inkább.
2022. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

13-as annyian olvassak ezt az oldalt csak van valaki, aki talalt a ferjenek szeretőt. Hatha belefutok.

Persze igazad van, nem mozdul ki akkor hogy, de egy férfi csak kimozdul valamiert (de nekem ezen sincs erőm agyalni mar, bar épp most is ezt teszem kocsmazas? Regi barat? csaladi osszejovetel szingli szo.szedasszonyt athivni valaki csak mondott valami olyat már ferjnek, hogy az elment nőzni...

2022. aug. 22. 22:12
 17/30 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, igen hosszú tavon válás.

Most mennem kell, de előre is örülök, ha bárki ír akármilyen ötletet is a kérdésre.

2022. aug. 22. 22:14
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem fog menni. Kérj segítséget akár hivatalos helyről, akár családtagtól, és vidd végig a válási procedúrát.
2022. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen hozzáállással meg is érdemelsz ilyen palit. Zsák a foltját...



Nem ő a sz.r mert lelkileg zsarol, hanem te mert hagyod magad. Menj el egy ügyvedhez, kapásból megmondaná a megoldást (ne gyakorin várd)

2022. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Mathus ***** válasza:
41%
a kérdésre: te egy ritka visszataszító alak vagy, akár trollkodásból nyomod, akár tényleg ez a helyzet. minek tetted szét a lábad anno, vagy miért nem védekeztél? akkor nem lenne gyerek és elhúzhatnál melegebb tájakra. felfordul a gyomrom tőled, remélem a férjed talál jobb embert mint te (nemcsak szeretőként). mondjuk őt sem értem, miért cigány csajt választott.
2022. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!