Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan találhatnék a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék a férjemnek szeretőt?

Figyelt kérdés

Én nem részletezném miért, de nem akarok vele szexelni, sőt mondtam neki szeretőt kereshet, el is mehet vele, csak engem ne piszkaljon.

Viszont nem akar vagy nem talál (csúnya is, meg hát a méretét is gondnak érzi, lustácska is). Régen volt neki, másik feleség mellett. Most én boldog lennék, ha nemcsak hétköznap, de hétvégente is kevesebb vizet zavarna itthon. És nem akarok neki rosszat, így a szeretőre gondoltam azzal biztos jól el lenne (meg akkor velem nem bunkoskodna).



2022. aug. 22. 21:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%

Ennek semmi értelme. Attol neked jobb lesz ha talál valakit? Ameg el nem költözik hozzá, addig ugyanugy ott lesz a nyakadon, es ugyanúgy szenvedsz tőle, szerintem már attol is ha csak levegőt vesz.

Próbáljatok szépen elválni, vagy legalább külön menni, mindenki jobb lesz úgy (még a gyereknek is).

2022. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
72%

"Gyakorlatiasabb tanácsot szeretnék. Kiegészítem: nem mozdul ki se itthonról, tehat még azt is nehezen tudom elképzelni, hogy elmegy valahova, ahol összejöhetne valami kedvére való nővel."


Akkor te mész el, és odarendeled a nőt.

2022. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
56%

"Én nem részletezném miért, de nem akarok vele szexelni"


valahogy ez mindig egy gyerek után jut eszébe a nőknek

2022. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
21%
#napikamu
2022. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
71%

23

Egy alkesz, érzelmi zsarolóval, aki fizikailag sem vonzó, nekem sem lenne :D

2022. aug. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Mathus ***** válasza:
75%
#23: rengeteg ilyen nő van, akiknek vmi lelki/fizikai bajuk miatt nem működik a szex, és alapvetően életképtelenek is. ezt tudják magukról, de több-kevesebb sikerrel jól titkolják addig, amíg fel nem csináltatják magukat. onnantól nyugodtan zsarolhatják a férfit a gyerekkel/válással. azt nem értem miért nem maradnak inkább egyedül, de a legtöbbjük a zsíroskenyérre valót nem tudná összekaparni magának.
2022. aug. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy gyakorlati tanács, el kell indítani egy pletykát hogy mekkora egy numeravirtuóz csak nem látszik rajta. Hátha valaki kíváncsi lesz rá!
2022. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
89%
#23, #26: errol beszelgessunk egy picit. Sokszor lattam azt, hogy addig akartak szexelni a nok, ameddig teherbe nem estek, utana le voltak szarva a ferjeik. De neha az is elofordul, hogy minden nyug a gyerekkel az anyuka nyakaba szakad, es hullafaradtan nincs mar kedvuk a szexhez.
2022. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Mathusnak azért nem szép, amiket írsz, gondolom ezek a te vagy a környezeted tapasztalatai, nálunk nagyon másról van szó, de ide nem kitehető.


valaki írt, annak köszi

2022. aug. 24. 22:56
 30/30 A kérdező kommentje:
Van szeretője. Csak foglalt az is. Nem akar válni. Valaki vigye el...
2023. okt. 3. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!