Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Találtam a mosógépben egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam a mosógépben egy használt női bugyit. Kutattam még nyomok után, az asztalon egy boros poharat találtam, a fény felé tartva enyhe rúzsnyom látható rajta! Milyen nyomot találhatnék még?

Figyelt kérdés
Ha ezt felhozom a páromnak, ki tudja magyarázni ezt biztosra veszem. Nagyon hihetően tud hazudni! Bár a tanga szépen be volt rakva legalulra, így már súlyosabb a "helyzet"! Tegnap elment egy koncertre, és gyanús volt h nem hívott az "élménybeszámolóval". Tuti ott szedett fel vmi libát
2016. ápr. 3. 16:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
53%
Idegen punci nyomot a lepedőn .
2016. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de milyen több bizonyíték kell? Nem azért, de ha oda a bizalom és tudod, hogy megcsalt és amúgy is össze-vissza hazudik, akkor nem teljesen mindegy, hogy mennyire próbálja kimagyarázni?
2016. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
43%
Tedd le a könyvet! Fejezd be az olvasást és gyerünk mosni! :D
2016. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
58%
Tök jó "kapcsolat" ez is...
2016. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mit kell ezen még bizonyítani.
2016. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Te jobb vagy mint Columbo kislányom.
2016. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
ki fogja magyarázni, ismerem! ezért ha több bizonyítékkal állnék elő akkor bevallaná
2016. ápr. 3. 16:47
 8/35 A kérdező kommentje:
na de azért kiváncsi leszek mivel áll elő
2016. ápr. 3. 16:47
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
#7 Sikerülni fog, szurkolok neked. Apropó nem akarsz indulni a rendőrakadémián? Nagy karriert futnál be.
2016. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen sárkány mellett nem csodálom, hogy félelépett.


Amúgy mi ez a nyomozósdi? Azt képzeld Te vagy a Secret Squirrel? [link]

2016. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!