Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalás? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás? A párom egy közös ismerös fiatal lány Facebook profilját rendszeresen felkeresi és a képeit nézegeti. Régebben minden fotóját like-olta. Mikor szóvá tettem azóta ezt nem teszi. De nézelődik továbbra is a lány profilján.

Figyelt kérdés
Azt mondja nem akar a lánytól semmit, de akkor miért érdekli a képei?

2022. aug. 29. 17:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
24%
:/
2022. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%

Arra veri képzeletben.

Az en barátom nincs semmilyen közösségin. Hálás vagyok.


Exem volt ilyen online életu. Miatta hányok már az ilyen pasiktol akik qrolike okban élnek és ebben.

2022. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
71%
Hányszor írod még ma ki?
2022. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
3.Ha zavar a kérdés akkor ne reagálj rá!
2022. aug. 29. 17:48
 5/34 A kérdező kommentje:

2. Az még rosszabb ha velem van és közben öt képzeli oda.

Rosszul vagyok még a gondolattól is.

2022. aug. 29. 17:49
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Tudtam én hogy olvastam már ezt a kérdést. Nem kaptál rá elég választ? Nézegeti mert tetszik neki. Lehet volt köztük valami és csak kíváncsi mi van vele ki tudja? Ha nem őszinte veled akkor még is minek vagy vele? Ha neked ez nem tetszik akkor minek vagy vele? Panaszkodjál tovább írd ki még vagy 6x akkor biztosan változni fog a dolog.
2022. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
38%

Ebben az a szomoru hogy szinte minden pasi ilyen aki online él.

Talonok,like-ok, f.szverés ismerős csajokra, csak "baráti" alapu csetelések,..


Szóval a szakítás is hiábavaló lenne, mert a következő sem különb nagyeséllyel:( illetve ezt számításba kell venni elég keményen.

2022. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

7.Köszönöm az értelmes válaszod!

Tudom igazad van, ha szakítanék és mással lennék az sem lenne különb.A férfiak nagy többsége ilyen.

Egyébként jól kijövök a párommal, csak ez az egy dolog nagyon zavar.

2022. aug. 29. 18:07
 9/34 A kérdező kommentje:

6.Ha nem tetszik a kérdés akkor minek írsz ide?

Miért vagy ennyire indulatos?

2022. aug. 29. 18:09
 10/34 anonim ***** válasza:
74%
Most megnyugodtál, hogy még 2 ember válaszolt? Hihetetlen, idegen embereknek kell eldöntenie, hogy kapcsolatban maradj-e vagy sem?
2022. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!