Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon kíváncsi lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kíváncsi lennék, írjátok le milyen lehet, hogy nézhet ki a kapcsolatuk? 20 és 21 évesek. Együtt élnek, a srác azt mondja nekem elviszi a barátnőjét fél 12-re a suliba, utána ha gondolom fél egyig feljön hozzám.

Figyelt kérdés
Milyenek lehetnek ezeknek a mindennapjai? El se tudom képzelni.

2022. aug. 31. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem rohadt mindegy? Örülj, hogy nem te vagy vele!
2022. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis honnan tudhatnánk, hogy milyen kapcsolata van számunkra kettő ismeretlennek? Istenem...
2022. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az ilyen simán elmegy a barinőjéért, szájon csókolja a szájával amivel előtte más nőn nyammogott, és az ilyen barátnők ebből nem vesznek észre semmit? Ezek pszichopaták? Nincs lelkiismeretük?
2022. aug. 31. 17:51
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 őket nem, de hasonló félrekúró pasikat talán ismertek, ezért mertem megkérdezni.
2022. aug. 31. 17:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért hiszed azt, hogy mi tudni fogjuk milyen kapcsolatuk van, pláne hogy csak tőled (aki nincs ebben benne) olvashatunk pár totál értelmetlen sort. Mi a, hogy más nőn "nyammog"? :D
2022. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kinyal. Így érthető?
2022. aug. 31. 17:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
De miért érdekel ez téged annyira, hogy ekkora felháborodással írj? Nyilván vannak kretének az életben férfiak és nők közt is. Ha valaki a te értékítéleted szerint nem korrekt ember, szakíts meg vele minden kapcsolatot és kész!
2022. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ő sem érti azt, amit én sem.: Magát a megcsalást. Pár megcsalást élethelyzetenként megértek, de összességében én sem értem.

Ha nem jó neki a csajjal, minek van vele?

Ha szereti nem csalja meg, de akkor miért mondja, hogy szereti?

Hogy lehet ahhoz gesztusa, hogy kettő vagy akár több csajt fektet meg, csókol és egyebek, úgy hogy vagy mindkettőt átvágja vagy "jobb" esetben csak az egyiket.

A best válasz a kedvencem: hát a gyerekek miatt. Aha. Mert aztán a gyerekeknek ez egy nagyon jó példa xD.

2022. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8 igen, pontosan. Itt még gyerek sincs. Hogy tudnak emberek így élni, hogy egyik ágyból kimászik, másik ágyba bemászik? Azt se hiszem el hogy egy nő erre nem jön rá.

Itt konkrétan arról van szó szerintem hogy még nagyon fiatal a srác, ki akar minél több nőt próbálni, de ezt hogy képes egy tartós kapcsolat mellett megtenni??? Ezeknek mit jelent az hogy szeretet? Vagy szerelem? Mert azt is sokaktól hallom hogy szerelmes ő a csajába, de muszáj félrekúrnia.

2022. aug. 31. 19:38
 10/14 A kérdező kommentje:
És az ilyeneknek a fb-ján természetesen mindig ömlik a nyál, mindennél jobban szeretlek gyönyörűségem stb stb
2022. aug. 31. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!