Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi ez az általános felfogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az általános felfogás sok nő részéről, ha szakítanak egy hosszabb kapcsolatukban, utána rögtön egyéjszakással/szexkapcsolattal vezetik le?

Figyelt kérdés
Csak szerintem érzelmi analfabétizmus ez? Hamis egó, kompenzálás és társai. Miért nem lehet egyedül lenni a hátsójukon, amíg meggyászolják tisztességesen a kapcsolatot?
2018. jan. 13. 00:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Mit kell meggyaszolni? Nem halt meg senki, csak otthagytak egy hulyet. Ezt inkabb unnepelni kell.
2018. jan. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

amíg meggyászolják tisztességesen a kapcsolatot?


Hol van előírva ez a viselkedési norma?


Úgy gondolod olyannak kéne lennie ennek is, mint özvegység esetén a gyászév leteltének?


És mennyi idő volna az, amit a gyászra óhajtanál fordítani, kedves kérdező? Illetve elvárnál, hogy az ex a gyászra fordítson? Hm?

2018. jan. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

szerintem pont a pasikra jellemző inkább, hogy csajozni kezdenek meg inni bánatukban...


és mégis ki vagy te, hogy megmondd, hogy vezessék le mások az érzelmi megrázkódtatásaikat? én a fagyit zabálós-titanicot nézős-otthonülő fajta lány vagyok szakítás után, de ha valaki kirittyenti magát és attól érzi jobban, hogy tapadnak rá a pniszek a moriban, az neked miért fáj?

2018. jan. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem fáj, csak gondolkodom. Hálistennek nem nálam aktuális most ez a dolog, csak olvasgattam itt-ott, meg körülnéztem az embeek között és ezt tapasztalom. Nehogy már az legyem a baj, ha valaki nem áll be ebbe az aberrált, beteg, instant kéjt hajszoló nyomorék társadalomba! Emberek, nyissátok ki a szemeiteket!
2018. jan. 13. 00:36
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Itt egyedul meg mindig csak te hisztizel, hogy baj, amit masok csinalnak. Senki nem mondta, hogy neked is kotelezo aszerint cselekedned lol 😂
2018. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

tudod, mindig gyanús nekem, ha valaki ilyen végletes módon nyilatkozik a "beteg, aberrált" társadalomról. mint a 75 éves apám, amikor a mai fiatalokat szidja. :) emberek vagyunk. hibázunk. néha teszünk dolgokat, amire nem vagyunk büszkék. egy lány sem lesz attól kevesebb, mert valaki megbántotta, és a sérült önbizalmát igyekszik valamiből visszaépíteni. hidd el, nem fogja a legtöbb esetben a lány jobban érezni magát az egyéjszakás után; ittasan még kacérkodunk, jól esik a figyelem, aztán ha megtörténik és reggel felébredünk, és jön az awkward légkör, meg hogy igazából a srácnak csak a pna kellett. még szarabbul érzi magát tőle az ember, mint előtte.


te sem vagy tökéletes. nem állsz az emberek felett. és senki nem kötelez semmire.

2018. jan. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Valaki fegyvert tart a fejéhez, hogy kefélnie kell bánatában, pláne piásan vadidegennel, akinek előbb ismeri a farkát, mint az személyiségét? Nice try, kérlek, mesélj még nekem a nők kreténésgeiről...
2018. jan. 13. 00:44
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

:D ugye te troll vagy? vagy direkt nem érted, amit mondok? vagy csak ennyire nem értesz az emberi lélekhez?


senki nem tart fegyvert a fejéhez. mondtam, egyszerűen miután valaki úgy döntött, hogy NEM ELÉG JÓ, dacból, sérültségből, és önbizalomvisszaépítés gyanánt - bókok által a másik nemtől - próbálja jobban érezni magát.


és hagyjuk ezt a nők kreténségeit. nem veszem fel ezt a genderkesztyűt. a férfiaknak is ugyanannyi kreténsége van. mert mind halandó emberek vagyunk.

abba is hagytam, szia.

2018. jan. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Hölgyeim és Uraim, megkaptuk az est legerősebb kérdésbeli érvét, miszerint troll vagyok-e? Nem vagyok troll. Azért kéne annak lennem, mert összefüggéseiben szeretek gondolkodni, túl látni ezen, ami manapság megy? Hogy mindent a kéjre, szexre, erotikára húznak fel? Rövidtávú örömöket hajszolnak, miközben hosszútávú boldogságot remélnek az emberek? Nekik jár ez, nekik jár az, de adni képtelenek, csak elvenni akarnak mindent. Azért lennék troll, mert nem hajolok be előtted sem, amiért megpróbálsz lekicsinyítani engem a többiek előtt itt, mert már nincsenek más érveid?

Kérlek, hozz még érveket nekem, annak, aki abszolút nem ismeri az emberi lelket, de te bizonyára jobban, ha az önigazolást kizárólag szexuális aktus által elérhetőnek látod, máshonnan ugye képtelenség lenne helyreállítani az önbecsülését az embernek?!

No mindegy, nekem kicsit fura és hadilábakon álló érvelés, hogy muszáj dugniuk össze-vissza, mert ők sérültek, őket megalázták stb. Mintha csak egyldalú lenne ez az egész, hogy van a bűnelkövető és van az áldozat. Ám az emberi kapcsolatok nem így működnek, nincs olyan, hogy csak az egyik a szemét, a másik az áldozat. Mindketten részt vesznek a kapcsolat dinamikájának alakításában. Szóval nem kell mindent arra irányítani, hogy szegény nőknek milyen rossz, mert ők másnap, amikor felkelnek a dugás után, ki vannak használva és kapcarongynak érzik magukat. A meggondolatlanság miatt valahol azért jogosan, nem?

2018. jan. 13. 00:55
 10/23 anonim ***** válasza:
63%

oké, még erre válaszolok, mert nem akarom, hogy a kommented miatt félreértelmezzék, amit írtam.


nem arról van szó, hogy őket megalázták, hanem hogy nőként próbáltam neked erre a jelenségre lélektani magyarázatot hozni. korántsem minden nő ilyen, van ilyen is, olyan is. nem beszéltem semmilyen áldozatról meg bűnelkövetőről. nem mondtam egy szóval sem, hogy az adott lány nem hibás abban, hogyha az aktus után szarul érzi magát. ő kreálja magának a helyzetet. egyszerűen próbáltam neked női szemszögből megmagyarázni, hogy mi lehet emögött az ok. azért kérdeztem, hogy troll vagy-e, mert mintha szándékosan értenéd félre a szavaimat, és most is magyaráznál bele olyat, ami egyáltalán nem volt ott. nem magasztaltam fel a nőket, nem mondtam, hogy ez így helyes és jó, egyszerűen egyes embereknél ez a coping mechanizmus.


szex, erotika.. hogy a mai világban erre van minden kihegyezve? mióta áll a világ, az élet egyik középpontjában volt, az ókori rómától kezdve a reneszánszon át marylin monroeig. nem vagyok egy vérfeminista. közel sem. de a szexuális szabadság még 50 évvel ezelőttig is csak a férfiak kiváltsága volt. jó lenne, ha már túllépnénk azon, hogy manapság egy nőnek lehetnek egyéjszakás kalandjai. ésakkormivan? te nem akarsz ilyen nőt, oké, felfogtuk. akkor keress magadhoz valót, a többieket meg hagyd békén.

2018. jan. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!