Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Be akartam csicskítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be akartam csicskítani a férjemet azzal, hogy megvonom tőle a szexet, hogy jobban hallgassom rám. Sajnos odáig fajult a helyzet, hogy végül megcsaltam őt, amit nagyon megbántam. Megmondjam neki, vagy jobban jár mindenki, ha eltitkolom?

Figyelt kérdés
2022. szept. 7. 08:36
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
85%

És még vissza beszél (a Kérdező)


Inkább ülj le egy sarokba vagy állj ki a sarokra... Riherongy...

2022. szept. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
21 - A visszabeszél szóban a vissza igekötő, a beszél pedig igen. Ennek megfelelően a tanult emberek egybeírják ;)
2022. szept. 7. 10:28
 23/44 anonim ***** válasza:
95%
Ne etessétek a trollt. Ez csak a szokásos kamu incel hiszti.
2022. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
93%
Jajjj a szajha még oktagni is tud.. De gerincért nem áll sorba...
2022. szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
24 - Mit tud? Ilyen ige nem létezik :(
2022. szept. 7. 10:38
 26/44 anonim ***** válasza:
22%
De primitívek vagytok...
2022. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
91%

Persze, nyilván "becsicskítani". Látszik, hogy tényleg nem sok közötök volt még nőhöz, ilyen megfogalmazással.

Ha ezt gondolja is magában egy nő mikor szexel zsarol, akkor sem írja így ki, mert nem hülye.

2022. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
95%

Közben:


Incel Pisti a gyerekkori szobájában épp magához nyúl a kamu Gyakori profilja mögött, és felakadt szemekkel hörgi: "Ezaz! Ezaz! Ismét példát mutattam az embereknek, hogy milyen undorítóak is a nők!"

2022. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
68%
Majd elmegy aztán megdug egy másik nőt,lehet majd picsogni
2022. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 FoxtrotLidérc ***** válasza:
61%
Te agyhalott id*óta te! Neked nem párkapcsolat kell, hanem SZ*R. Játszmázol, elárulod a másikat, és utána még kérded, mit csinálj... Besz*rok! 😆😆😆😆 Mondd el neki hogy mi történt, utána hadd döntsön ő. De a szubjektív véleményem a következő... Úgy ki fog rakni, mint a sz*rt. Ha ép esze van, elzárkózik tőled.
2022. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!