Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Be akartam csicskítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be akartam csicskítani a férjemet azzal, hogy megvonom tőle a szexet, hogy jobban hallgassom rám. Sajnos odáig fajult a helyzet, hogy végül megcsaltam őt, amit nagyon megbántam. Megmondjam neki, vagy jobban jár mindenki, ha eltitkolom?

Figyelt kérdés
2022. szept. 7. 08:36
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
95%
Süssél palacsintát bmeg.
2022. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
30 - Fosos lidérc ne okoskodjál.
2022. szept. 7. 13:56
 33/44 FoxtrotLidérc ***** válasza:
71%
32: Befejezem az okoskodást, ha te meg nem nem keseríted tovább annak az embernek az életét az idióta játszmáiddal... Ja! Mielőtt elfelejtem... Én egy szobatiszta róka vagyok. :D
2022. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
95%

#33

Azért az is megérne egy kérdést, aki hagyja, hogy így bánjanak vele. De csak egy troll kérdés, hogy a kérdező kiélhesse magàt itt.

2022. szept. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a kérdést nem nő írta. a szexmegvonás meg az alacsony érzelmi intelligencia jele.
2022. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
23%

Ez tuti, hogy nem kamu kérdés! Megmondom miért! Mert ezt a kérdést csakis nő teheti fel! Ehhez nem fér kétség!

Csak a nőknek van a fejében az a téves romantikus képzet, hogy ha bevallják a megcsalást, akkor előbb-utóbb kibékülnek és a végén összeborulva ellovagolnak a naplementében, és helyreáll a béke!

HÁT NEM FOG!

Értsd meg végre! Valójában csakis azért vallod be mert nem bírod elviselni a bűntudatot és a vallomással átpakolod a terhet a másikra! Ne tedd! Ha már megcsaltad a párod, viseld el a bűntat terhét! Sose mond el! A bűntudat pedig arra jó, hogy figyelmeztessen ne tedd meg újra!

Ha mégis megteszed annak tudod mi lesz a vége! Azt nem kell részletezzem!

Tudom a bűntudat nehéz dolog! De el kell viselned!

2022. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
93%

"Csak a nőknek van a fejében az a téves romantikus képzet, hogy ha bevallják a megcsalást, akkor előbb-utóbb kibékülnek és a végén összeborulva ellovagolnak a naplementében, és helyreáll a béke!"

Kb. mint a pasiknak, hogy vesz egy csokor virágot, meg elvisz vacsorázni némi ékszer kíséretében, aztán ezzel meg is oldotta a problémát.

2022. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
90%

37

Az még a jobbik eset. Átlag magyar pasi meg akarja úszni egy doboz bonbonnal. Még hogy ékszer! Csórók ahhoz.

2022. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

#38

Nem aranyra írtam. Konkrétan ezüst nyaklánc volt a lelkiismeretfurdalás értéke. 2004-es a sztorim.De hidd el nekem egy ház ára is kevés lett volna, hogy vele maradjak ezután. Egyébként a szeretőjének hordta a bonbonokat. 😀

2022. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
38 -as! Azért arra kíváncsi volnék, hogy te férfi vagy nő vagy -e.
2022. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!