Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen hatással lesz a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással lesz a kapcsolatunkra apósommal, hogy felmerült róla, hogy megcsalja anyósomat?

Figyelt kérdés

Múltkor apósom (feleségem apja) átjött és csak én láttam, hogy kiejtett egy óvszert a táskájából. Látta, hogy észrevettem, de úgy tettünk, mintha nem történt volna semmi(minek és hova viszi, ha otthon várja az asszony?).

Ma meg hallom, hogy egy nővel beszél telefonon, akiről tudtam, hogy se a felesége, se az anyja. Halk és becézgető hangon beszélt, ahogy a szerelmesek szoktak.

Tudta, hogy a közelben vagyok ezért lehalkitotta a hangját. De a beszélgetés után nagyon nézett, hogy lát-e rajtam valamit és vajon mit hallottam.

Úgy vagyok vele, hogy nem az én dolgom.

De ha tudja, hogy tudom, akkor hogy lesz ezután?

Egyáltalán jól következtetek vagy paranoiás vagyok?



2022. szept. 7. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem valószínű jól következtetsz, a megérzések sokszor nem csalnak. Jobb ez így, ne ártsd bele magad. Egyrészt nem is a te dolgod, másrészt vagy megsértődne a feltételezésen, vagy cinkosává válnál, ami meg később ha kiderül nagyon rosszul veheti ki magát.
2022. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ven kecske is megnyalja a sot
2022. dec. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!