Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki mindig ugyanazon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki mindig ugyanazon szeretőjéhez tér vissza, bármennyi idő is telt el, mélyebb érzelmeket táplál iránta?

Figyelt kérdés

Lett volna lehetősége mást keresni, évek teltek el, mégis csak egy bizonyos emberrel szeretne lenni. (a párja mellett)

Mit gondoltok, ha ebből egy kapcsolat alakulna ki később, milyen lenne? Igazából lehet egy ilyen emberben bízni mindazokután, hogy a párját is simán csalta?


Akinek van kedve fejtse ki nekem a véleményét!



2022. szept. 15. 10:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10. Na, ez meg a másik! 👍
2022. szept. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Csalja a nejét.. hehehe. Minden nő akit eddig ismertem csalta legalább egyszer a férjét. És akkor mi van? Lehet, hogy rossz körökben mozgok (budapesti felkapott kertváros) .. és unatkoznak az anyukák.. mindenesetre itt a környezetemben bármelyik anyukának el tudnék kezdeni udvarolni és nagyon szívesen fogadnák. :) Elvégre unatkoznak. Egyébként ez így volt a 20-as a 30- as .. ja.. mindig is így volt. :P A keresztény álszentkedést meg felejtsétek már el. Minden papnak van csaja és minden apácának van titkos kapcsolata.. ők is csak emberek.
2022. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hozzam most fog jönni egy olyan szeretőm, akivel 8 éve voltam együtt utoljára. Nem táplál irántam szerintem semmilyen érzelmet, de mivel azóta mással nem jött össze, engem kíván. 25n"


Kiván a fenéket nincs kibe bele rakja és a te zsíros tested is megteszi neki! : D

2022. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12

Ha valaki "véletlenül" hűséges, miért kell egyből álszentnek bélyegezni? Neked biztos elképzelhetetlen ez, de legyen bármi oka: vallás, alacsonyabb libidó, másik iránti tisztelet, van aki még képes eszerint a normarendszer szerint élni... Akkor már ássa el magát? Jóhogynem már szégyenkezni kelljen, ha valaki elfogadja és megbecsüli a párját! Mert tudod ilyen emberek IS léteztek mindig, ez az érem másik oldala.;)

2022. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14. 👏👏👏
2022. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!