Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek egy szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy szeretői viszonyból kialakuló kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Kapcsolatból kapcsolatba ugrani?

Őt megcsalta, engem is meg fog?

Csak az izgalom miatt volt érdekes az egész?

Amint eltűnik a rózsaszín köd, én leszek a felszarvazott fél?


Van esély egy szebb forgatókönyvre?



2022. szept. 21. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Aki kepes megvsalni, az veled is meg fog, ha nem szeret
2022. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Amit mással tesz, azt veled is megteheti.
2022. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Noren1989 ***** válasza:
91%
Hàt, véleményem szerint a félrebaszàs gondolkodàsmód, nem pillanatnyi elmezavar.
2022. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Mi így kezdtük a kapcsolatunkat, én félredugtam Vele, végül Vele maradtam. Nem dugtam félre azóta se mással, nem is tervezem. 10 éve együtt vagyunk.
2022. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

4. Ritka helyzetek egyike.

Többiekkel értek egyet.



Ez nem választás, hanem döntés kérdése. Úgy döntött félremegy. Ha te sem tudod neki megadni azt, akkor téged is megcsalhat, vagy csak szimplán ilyen a természete.


Persze attól függ, nőről vagy férfiról van szó.

2022. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
4. 100-ból 1. Vagy 1000-ből.
2022. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Az újabb megcsalásnak szerintem csak egy kicsit nagyobb az esélye, mint általános esetben, mivel a megcsaló már egy gátlást ledobott magáról, amikor az előző párját megcsalta, de ez nem jelenti azt attól még, hogy be is következik. Persze az ok se mindegy, hogy az előző megcsalás miért történt.
2022. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Nincs gatlasa a konnyebb ut fele. Ha egy kicsit is gorongyos utra ertek, akkor konnyeden leter egy masikra. Az se baj, ha nem mesz vele. Egy kapcsolatban atombiztos bizalomra van szukseg. Nalatok mar az elejen serult az egesz. Te egy totalkart szenvedett autoval akarsz elautokazni a naplementebe. Feluton lerohad.
2022. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

#1! Ha nem szeret, akkor már nem mindegy? Csaljon, aztán kiderül és kivágom. De akkor is ezt tenném, ha nem csalna meg, csak simán nem szeretne. Miért akarnék olyannal lenni, aki nem szeret?

Azért ez nem olyan fekete-fehér,int írjátok. Nem olyan ritka a #4 példája. Semmit nem tudunk az előző kapcsolatáról. Lehet, hogy már régóta csak kínlódott benne, nem mert kilépni. Most viszont már tudja, milyen X ideig a langyos fosban tapicskolni és a következőnél már nem vár annyit, hanem hamarabb kilép, ha nem jó a kapcsolat.Vagy ott van a kérdező, meg az előző nő. Két különböző ember. Lehet, hogy az előző kapcsolatfüggő, nem akart kilépni a rossz kapcsolatból, a kérdező meg nem, és már akkor kilép, amikor megromlik a kapcsolat, így nem lesz ideje félrelépni se. Tudom, biztos szuper kapcsolat volt, csak a pasi ilyen gerinctelen típus, de azért írtam pár opciót, hátha mégse.

Kérdező! Lehet, hogy téged is meg fog igen, de lehet, hogy nem. Lehet, hogy csak az izgalom miatt volt érdekes, vagy nem. Ha felszáll a rózsaszín köd, te leszel a felszarvazott fél? Te ismered. Ha jó kapcsolata volt, csak már nem volt szerelmes, akkor igen, valószínűleg te is így jársz. De ezekre a kérdésekre neked jobban kéne tudni válaszolni, mint nekünk, ha ismered azt az embert. Vagy csak dugtatok? Akkor jó eséllyel mindenre igen lesz a válasz.

2022. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Nincs rózsaszín köd. Az illúzió! Szertefoszlik! Az első problémánál szétválnak útjaitok. Egy kapcsolatnak atombiztosnak kell lennie. Emberi szempontból! 8-al egyetértek!
2022. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!