Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt vagy megerőszakolták?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt vagy megerőszakolták?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 11 éve vagyunk együtt, és (amennyire én tudom) semmi komoly gond nem volt köztünk. Van egy gyönyörű iskolás lányunk, stabil egzisztenciánk, (azt hittem) minden rendben van. Feleségemnek van egy barátnője, Kinga. Kingának születésnapja volt, a bulira meghívtak minket is. Nem szeretem a bulikat, inni se szoktam, úgyhogy mondtam a feleségemnek, hogy szerintem hagyjuk ki, Kinga engem amúgy sem kedvel (finoman szólva). Végül abban maradtunk, hogy a feleségem elmegy egyedül, udvariasságból megvárja a tortát, aztán elnézést kér és hazajön. A buli 19:00-kor kezdődött. Én csináltam vacsorát, lányom mesélt a napjáról aztán pizsi. 20:10-kor írok rá, hogy mi a helyzet felvágták már a tortát? Azt írja igen, most akar elbúcsúzni. Aztán semmi. 21:00-kor rámír, hogy még egy kicsit marad, fektessem le a lányunkat. Az üzenet tele volt helyesírási hibával, küldött egy millió szívecskét, csodálkoztam is, mert ez a fajta viselkedés egyáltalán nem vall rá. 22:00 körül újra ráírtam, hogy a lányunk már alszik. Semmi válasz. Tíz perc múlva megint írok, kérdezem, hogy jól van? Megint semmi. Már komolyan kezdtem aggódni, azon gondolkodtam, hogy odamegyek, mire rámír 22:50-kor hogy sokat ivott, Kingánál alszik. Kérdezem tőle, hogy mennyit ivott, (mert egyikünk sem az a nagy piás) de nem kaptam választ. Lefeküdtem, de nem sokat aludtam. Hajnalban ért haza, kérdeztem hogy milyen volt, azt mondta majd elmondja. Látszott rajta, hogy másnapos. Kédeztem mennyit ivott, azt mondta nem tudja. Eltelt egy hét de nem mondott semmit. Tegnap délután Kinga rám írt. Azt írta a feleséged miért engem hibáztat? Én nem értettem, kérdeztem hogy mi van a feleségemmel? Azt válaszolta, hogy a feleségem egy k3rva. Megcsalt a születésnapi buliján, és most őt hibáztatja. Kérdőre vontam a feleségem, megmutattam neki az üzenetet. Erre elsírta magát, hogy ő nem emlékszik mi történt aznap este, azt sem tudja hogy jött haza. Én ezt megírtam Kingának, erre elkezd küldeni képeket az estéről. Volt egy kép, amin a feleségem félig kigombolt blúzzal csücsörített a kamerának, egy másikon egy felnyírt hajú csávó ölében ült, vigyorogva. Küldött egy videót, amin a feleségem csókolózik azzal a felnyírt hajúval, valami kanapén. Mindketten levették a felsőjüket és taperolták egymást. A feleségem belenézett a kamerába, mondott valamit de nem lehet érteni mert hangos a zene. Így még sosem láttam őt. Nevetett, aztán a felnyírt hajú is odafordult, és mosolyogtak. Gondolom azt hitték hogy fényképezik őket. Mikor megmutattam a feleségemnek, azt mondta, hogy ő annyira emlékszik, hogy el akart menni. A torta után szólt Kingának, hogy ő már lassan indul, aki valami narancsos italt nyomott a kezébe. Azt mondja Kinga erősködött hogy igyon vele (szülinapja van, az egészségére, stb.), aztán meg kezdenek neki a dolgok kiesni. Megmutattam neki mit írt aznap este, de ő nem emlékszik onnantól, hogy el akart búcsúzni. Visszanéztem a videót, tényleg elég kábultan néz. Én (azt hittem) ismerem a feleségem, a videón meg a képeken olyan mint egy részeg tinilány akinek b@szhatnékja van, ami egyáltalán nem vall rá. Nem aludtam sokat tegnap éjjel, szerintetek mi történt? Megcsalt, vagy bedrogozták és megerőszakolták? Miért nem szólt idáig?

2022. szept. 28. 10:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
Hát én a te helyedben felkeresnék egy toxikológust és megkérdezném , hogy lehet-e ilyen tünet.
2022. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%

Megvettük.


By Rocco Shifferdi ( vagy hogy írja )


Kamuuuuuu

2022. szept. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Mathus ***** válasza:
91%
írj egy scriptóriumba, ne ide. túl sok poreszt tolsz.
2022. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

Ha mondjuk engem bedrogoztak volna egy házibulin, akkor tuti, hogy ahogy kicsit észnél vagyok (akár még ott a buliban, akár már otthon), szólok a páromnak, hogy nagy gáz van... Már csak azért is, hogy a szükséges jogi lépéseket megtegyük.


Leírás alapján bármi lehet. Akár az is, hogy egy éretlen tini szintjén van a nő, akinek végre nem kellett "anyuka" szerepben lennie és most kirúgott a hámból, csak kicsit rosszul bírja a piát. Ráadásul nem csak rosszul bírja, hanem baromságokat is csinál részegen.

De az is lehet, hogy szer is van a dologban.

Vagy csak leitatták és a barátnő direkt bíztatta, hogy kurvuljon kicsit, hogy majd neked meg tudja mutatni.

2022. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%

Ez alapján az a legvalószínűbb hogy a felnyírt hajú csávó ginát tett az italába, és onnantól elveszett. Kb semmi sem rajta múlt.

Ki gyanakodna egy baráti házibuliban?!?


Az egyik emberem mesélte, hogy pultos volt korábban egy szórakozóhelyen, és meghívta az egyik vendég őt is egy italra, kitöltötte, elfordult még pár dologért, és a következő emléke hogy másnap a főnöke mutatja az irodában a kameraképeket, hogy a pulton táncol, és ingyen piára hívja meg a vendégeket, stb. Visszanézték kamerán hogy valamit egy pillanat alatt beletettek az italába, és ennyi.


Egy haverom hasonlót mesélt, csak őt egy kedvenc pubjában drogozták be, és félmeztelenül egy taxiban tért magához pénz nélkül (30 éves férfi)


Szóval simán lehet sajnos, hogy áldozat.

2022. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
21%
bepiált, kefélt, és most fosik, hogy kirakod. Tipikus nő.
2022. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
62%
Vérvétel
2022. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
17%
Én nem hiszem el ezt a bedrogoztak semmire nem emlékszem mesét. Ha valaki nem akar inni akkor nem fog. A feleséged ivott tehát itt nincs is miről beszélni. Ha ő ezt akarja neked beadni hogy leitatták meg bedrogozták hát akkor legyél papucs és hidd el. Ezek után úgy sem fogsz benne bízni. Úgy elhajtanám mint a huzat. Ha én haza akarok menni a férjemhez mert ezt beszéltük meg akkor haza megyek és nem állok le inni senki kedvéért.
2022. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
23%
Na a mai kamu mese...
2022. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
72%
Napi kamu
2022. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!