Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt vagy megerőszakolták?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt vagy megerőszakolták?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 11 éve vagyunk együtt, és (amennyire én tudom) semmi komoly gond nem volt köztünk. Van egy gyönyörű iskolás lányunk, stabil egzisztenciánk, (azt hittem) minden rendben van. Feleségemnek van egy barátnője, Kinga. Kingának születésnapja volt, a bulira meghívtak minket is. Nem szeretem a bulikat, inni se szoktam, úgyhogy mondtam a feleségemnek, hogy szerintem hagyjuk ki, Kinga engem amúgy sem kedvel (finoman szólva). Végül abban maradtunk, hogy a feleségem elmegy egyedül, udvariasságból megvárja a tortát, aztán elnézést kér és hazajön. A buli 19:00-kor kezdődött. Én csináltam vacsorát, lányom mesélt a napjáról aztán pizsi. 20:10-kor írok rá, hogy mi a helyzet felvágták már a tortát? Azt írja igen, most akar elbúcsúzni. Aztán semmi. 21:00-kor rámír, hogy még egy kicsit marad, fektessem le a lányunkat. Az üzenet tele volt helyesírási hibával, küldött egy millió szívecskét, csodálkoztam is, mert ez a fajta viselkedés egyáltalán nem vall rá. 22:00 körül újra ráírtam, hogy a lányunk már alszik. Semmi válasz. Tíz perc múlva megint írok, kérdezem, hogy jól van? Megint semmi. Már komolyan kezdtem aggódni, azon gondolkodtam, hogy odamegyek, mire rámír 22:50-kor hogy sokat ivott, Kingánál alszik. Kérdezem tőle, hogy mennyit ivott, (mert egyikünk sem az a nagy piás) de nem kaptam választ. Lefeküdtem, de nem sokat aludtam. Hajnalban ért haza, kérdeztem hogy milyen volt, azt mondta majd elmondja. Látszott rajta, hogy másnapos. Kédeztem mennyit ivott, azt mondta nem tudja. Eltelt egy hét de nem mondott semmit. Tegnap délután Kinga rám írt. Azt írta a feleséged miért engem hibáztat? Én nem értettem, kérdeztem hogy mi van a feleségemmel? Azt válaszolta, hogy a feleségem egy k3rva. Megcsalt a születésnapi buliján, és most őt hibáztatja. Kérdőre vontam a feleségem, megmutattam neki az üzenetet. Erre elsírta magát, hogy ő nem emlékszik mi történt aznap este, azt sem tudja hogy jött haza. Én ezt megírtam Kingának, erre elkezd küldeni képeket az estéről. Volt egy kép, amin a feleségem félig kigombolt blúzzal csücsörített a kamerának, egy másikon egy felnyírt hajú csávó ölében ült, vigyorogva. Küldött egy videót, amin a feleségem csókolózik azzal a felnyírt hajúval, valami kanapén. Mindketten levették a felsőjüket és taperolták egymást. A feleségem belenézett a kamerába, mondott valamit de nem lehet érteni mert hangos a zene. Így még sosem láttam őt. Nevetett, aztán a felnyírt hajú is odafordult, és mosolyogtak. Gondolom azt hitték hogy fényképezik őket. Mikor megmutattam a feleségemnek, azt mondta, hogy ő annyira emlékszik, hogy el akart menni. A torta után szólt Kingának, hogy ő már lassan indul, aki valami narancsos italt nyomott a kezébe. Azt mondja Kinga erősködött hogy igyon vele (szülinapja van, az egészségére, stb.), aztán meg kezdenek neki a dolgok kiesni. Megmutattam neki mit írt aznap este, de ő nem emlékszik onnantól, hogy el akart búcsúzni. Visszanéztem a videót, tényleg elég kábultan néz. Én (azt hittem) ismerem a feleségem, a videón meg a képeken olyan mint egy részeg tinilány akinek b@szhatnékja van, ami egyáltalán nem vall rá. Nem aludtam sokat tegnap éjjel, szerintetek mi történt? Megcsalt, vagy bedrogozták és megerőszakolták? Miért nem szólt idáig?

2022. szept. 28. 10:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
92%
Itt Kinga a hunyó. Ha a feleséged saját magától (nem a te ráhatásodra) megszakítja vele a kapcsolatot, akkor még adjál neki egy esélyt.
2022. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
38%
Legalább Kinga szólt. Jobb lenne ha kussba van?
2022. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is kamu a történet, de ha nem, akkor szimplán annyi történt, hogy részegen megcsalt. Ha nem akart volna félrek.rni, akkor hazament volna, amíg magánál van.


Amúgy tény, hogy a nők manapság gyakran erőszaknak akarják hazudni a megcsalást. Az én exem full józan volt, de azt mondta, hogy fenyegetés hatására k.rt többször is félre egy hapsival (csak a levelezésben nem látszott semmi fenyegető...).

2022. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
98%

Ne etessétek a trollt. Szokásos incel kamu. Itt egy másik, nemrég kiírt kérdése. Ugyan az a stílus... nagyon átlátszó.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2022. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki tényleges választ írt nekem, fogalmam sincs hogy most mi lesz, de utólag belegondolva tényleg hülyeség volt ezt ide kiírni. Nem tudom ki az akit a 24-es belinkelt, de lehet hogy ő is gondban van/volt. Mégegyszer, köszönöm mindenkinek aki komolyan vett.
2022. szept. 28. 14:43
 26/33 anonim ***** válasza:
66%

A felnyirt hajúra egy latinót gondoltam. A felesèg lehetne , egy szolid összefogott hajú vékonyka nő , a feleség barátnőjènek egy feslettebb nőt tudnék elkepzelni pl: Jasmin Black , démoni fekete haj , nagy természetes mellek.


Én ezt az egészet úgy képzelem el, hogy miközben az ártatlan nő bűnbe esik, addig Jasmin kèjjesen mosolyogva videóznik, majd beszáll harmadiknak.


A videó realtime menne, a férj arcán eleinte düh / tehetetlenség , majd előjönnek belőle , hogy titkon élvezi , hogy más pakolgatja az adsszonyàt.

2022. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
80%
Randidrog. Azonnal vérvizsgálat, hátha meg kimutatható.
2022. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
97%

27hez még annyit... Egy barátnőmmel bulizni mentünk. Táncos, hely, ivászat. Gyakran jártunk el együtt, mindig berúgott, én is ittam, de kevésbé mattosan, mint ő. Sosem tudtam lerészegedni igazán.

Azon a bulin furán viselkedett. Nem a szokásos berúgás volt, nem is ivott annyit, mint szokott, mégis valahogy feloldódtak a gátlásai. Máskor ha bepiál, max hülyeségeket beszél és kicsit darabos a járása, aztán bealszik valahol. Azon a napon totál ködös volt a tekintete, ugyanúgy hülyeségeket beszélt, de jobban tántorgott és rámaszott egy idegen pasira. Sosem tett ilyet azelőtt. Ő egy nagyon prűd (részegen is), 25éve boldog és hűséges férjezett nő.

Haza akartam menni, de nem tudtam magammal ráncigálni, és leválasztani a pasiról. Közölte, hogy ő szerelmes, megtalálta a nagy őt és megy vele szobára. Órákig próbáltam szétválasztani őket, könyörögtem, fenyegetőztem, nem használt semmi. Csak vigyorgott rám bamba ködös tekintettel és váltig ragaszkodott hozzá, hogy a nagy szerelemtől akarom megvédeni. Közben meg nyalták falták egymást, a pasi ölében ülve, félig levetkőzve. Az a nő, aki elpirul, ha orális szexről beszélek és szerinte olyat csak a prostik csinálnak, tisztes házas nők nem. Ismerem őt. Régóta. Tudja, hogy nem köpnék a férjének, ha tényleg nem boldog vele és máshol akarna vigaszt keresni. De itt nem ez a helyzet.

Felhívtam a férjét, hogy jöjjön értünk. Hazavittük egy kisebb huzavona után.

Másfél napig aludt kiütve és nem emlékezett semmire az első pohár ital után. Vérvizsgálat megvolt még aznap. Egyértelmű randidrog.

Kis nyomozás után kiderült, hogy azon a helyen a pultosok kis zsebpénzért bármit beledobálnak az italába, annak akire ráböksz.

Ha valaki úgy viselkedik, ami teljesen ellentétes azzal, ahogyan általában szokott, az legyen mindig gyanus, de soha ne az legyen az első lehetséges magyarázat, hogy ő a hibás, és egészen eddig hazudott magáról.

2022. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

"Kis nyomozás után kiderült, hogy azon a helyen a pultosok kis zsebpénzért bármit beledobálnak az italába, annak akire ráböksz."


Simán sajnos. Nem kell, hogy egyedül hagyd az italod, pultnál már beleteszik. Kolleganőmet is majdnem bedrogozták így. Az volt a szerencséje, hogy nem ivott alkoholt és egy vizet kért. Abba tették, de kiérződött a drog íze. Így egy korty után érezte, hogy fura ízű a víz és nem itta meg.

2022. szept. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

28!


És mi volt ez a hely?

Ha valaki teljesen másképp viselkedik, mint józanul, akkor lehet csak a pia hat így rá.

Ha tényleg félrebszott volna, akkor meg hazudoztál volna a férjnek?

2023. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!