Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi idő után csalnátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után csalnátok meg a házastársatokat, ha nem lenne szex?

Figyelt kérdés
Vagy ha már ebben a helyzetben vagytok, mennyi ideje bírjátok / mennyi ideig bírtátok megcsalás nélkül? Vagy egyszerűen csak elhagynátok ha amúgy minden stimmel?

2022. szept. 29. 07:32
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel a tanáccsal senki nem tud mit kezdeni. Tipikus tét nélküli kártya, amivel divat dobálózni ismeretleneknek. Mihez kezdjen vele? Ez nem tanács. Ez egy agresszív ledebilezése a másiknak.
2022. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
79%

Megcsalás nem lenne, nem vagyok gerinctelen mint te. ☺️


Közölni kell vele hogy vagy elmondja mit akar. Vagy ha erre nem képes, akkor megoldom mással. És mindjárt nem megcsalás, mert tudja.

2022. szept. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
82%
Nem csalnám meg. A szex nekem nem annyira fontos, hogy ezért máshoz menjek.
2022. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
25%
13. Nem tudom szóltak e? De a nők szeretnek szexelni. Ha te nem akkor hibás termék vagy.
2022. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
57%
Ha nincs egészségügyi oka, akkor 1 hónap. De én ezt a kapcsolat elején el is mondom. Ha nincs 1 hónapig szex, akkor az azt jelenti, hogy engem nem kíván (illetve sorozatosan elutasít). És ez nálam azt jelenti, hogy vége van a kapcsolatnak.
2022. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
37%

A 12-es es a 15-os valaszolo velemenyet osztom. Lehet itt meghunyaszkodni, meg folyton a masik kedveben jarni, de az az igazsag, ha egy honapnal tobb ideig nem fekszik le veled a masik, nem kivan, nem tart vonzonak, ennyi. Felesleges minden masra fogni. En oszinten elmondanam a paromnak, hogy vagy kinyogi mi baja van, leulunk es megbeszeljuk, vagy fel is ut le is ut.

Mi a parommal jelenleg nehez idoket elunk, kb hetente egyszer kerul ra sor, ennek lelki okai vannak, de egyikunk sem erolteti, ugyanis mi kepesek vagyunk oszinten beszelni egymassal. Es nalunk nem a kemiaval van a gond, csak sokat stresszelunk.

2022. szept. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy felettem irtak, csak nalam 2 honap a hatarido. Viszont, inkabb akkor szakitok is.

Ha a masik nem akar szexelni es hiaba teszem a dolgokert, akkor nem kivan es nincs mar dolgunk egymassal.

2022. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
79%
13év után tettem meg. Nem a szex hiánya miatt, hanem mert eleve megromlott a viszony, elhanyagolt, semmit nem tett az életemhez, sem a gyerekekéhez, csak elvett belőle. Sokat. Konkrétan lelki terrorban tartotta már az egész családot. Küzdöttem vele egy ideig. Lelkiismeret, kitartás, még több belefeccölt energia a semmiért cserébe, aztán megismertem valakit, akivel egymásba szerettünk. Őrlődtem, hogy feladjam-e a nagy családos terveket. És a válasz igen. Egy ilyen emberért nem éri meg ragaszkodni a tervekhez és álmokhoz, elképzelésekhez. Egészen addig nem érdekelte, hogy válni akarok, amíg meg nem neszelte, hogy van valaki más a képben. Azt hitte csak női hiszti, majd kinövöm, megunom, lejátszom magamban. Nem hitte el, hogy ezt akarom. Mióta tudja, hogy van valakim, már egyből fontos a mondanivalóm. Persze csak azért, mert valaki elvette a játékát, mint az oviban. Zajlik a válóper. Én adtam be.
2022. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
32%
Én nem sokáig szorakoztam asszonnyal, amikor a második gyerek után elzárta a lukat vártam 3 honapot aztán leultunk elmondtam hogy ne lepödjön meg de puncus kell és ha a szájába se veszi akkor becsempészem másnak. Tudomásul vette és ez megy 8 éve. Egyutt élunk de a szex mással van és nem is titkolom.....
2022. szept. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
30%

14. Akkor hibás termék vagyok, leszrom, akkor sem tartom a szexet fontosnak.

Egyetlen egyszer volt hüvelyi orgazmusom, azóta sem. Mondhatjuk úgy, hogy nekem nem éri meg dugni.

2022. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!