Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi idő után csalnátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után csalnátok meg a házastársatokat, ha nem lenne szex?

Figyelt kérdés
Vagy ha már ebben a helyzetben vagytok, mennyi ideje bírjátok / mennyi ideig bírtátok megcsalás nélkül? Vagy egyszerűen csak elhagynátok ha amúgy minden stimmel?

2022. szept. 29. 07:32
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
30%

27-es sok igazságot mond.

Tényleg vannak olyan férfiak, ők az alfa-hímek, akiknél minden együtt van (nem is kell, hogy gazdagok legyenek, de azért legyen pénzük valamennyi), és nekik tényleg nehezen tudnak ellenállni a nők.


Ismerek én is ilyen pasit, amúgy rendes, normális srác, és bizony szívatta meg már őt is nő, nem is akárhogyan. Szóval, ez sem garancia a boldog életre.


40+ osan család, gyerek nélkül, valamit nagyon elronthattál fiatalabb korodban, vagy csak ezt dobta a gép, nem tudom...

2022. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
82%

31:

A boldog párkapcsolathoz 4 dolog kell: Szeretet, közös életsítlus, szexben össze kell passzolni, és persze pénz. Az asztalnak ez a 4 lába van. Ha valamelyik rövidebb, vagy hosszabb, mint a másik, akkor billegni fog, vagy felborul.


A pszihológusom szerint a problémás anyám miatt van, aki sosem dolgozott, mindig nekem, és az apjának kellett segíteni anyagilag, és minden problémát nekem kellett megoldani, mert nem volt képes önállóságra. Semmit sem volt hajlandó megtanulni, és nem akart sem tanulni, sem dolgozni. Ezért van, hogy minden energiám erre ment rá, hogy őt pátyolgassam, és persze ebben én is hibás voltam, de emiatt nem jutott arra idő, hogy olyan dolgokkal tudjak foglalkozni, mint párkapcsolat, vagy gyerek. Amikor a nagypapám még élt, pontosan látta ezt, mert amúgy az anyukámat nagyon szeretem, de hamarabb el kellett volna jönni az időnek, amikor a saját életemet élem. Egy kicsit csúszásban vagyok, és bár gyereket nem szeretném, de amúgy még minden bepótolható.

2022. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
82%

30:

Pontosan ez van nálam is. A párom, ameddig ismerkedési szakaszban voltunk, úgy éreztem, hogy kíván engem, és ő volt mindig a kezdeményezőbb. Aztán, amikor már nyeregbe érezte magát, elkezdett megfordulni a dolog. Nem kezdeményez. Ha én kezdeményezek, akkor folyton elutasít, és olyamsikkel is baja van, amivel korábban nem volt. Egyszerűen csak szexeltünk, és ő kezdte. Most meg azt mondja, hogy ez nem megy gombnyomásra. Addig volt csak kánaán, ameddig nem érezte biztonsgába magát. Most már le vagyok szarva, és valójában frigid, szexelni nem, vagy csak nagy nehezen lehet vele, és akkor is sokszor eszembe jutnak ezek a dolgok, és nem is megy a szex. Ilyenkor saját magát hibáztatja, és egy későbbi alkalommal még nehezebb rávenni a szexre. Szóval a kapcsolat szétment, csak egyelőre még nem tudom mi tévő legyek, de majd kitalálom.

2022. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell kétségbe esni, sosem késő, én 40 évesen alapítottam családot, és van két gyönyörű gyerekem, és egy úgy-ahogy, de sajnos szexmentesen működő házasságom.


De amúgy majdnem minden kapcsolat ide jut a végén, hiába büszkélkednek itt a nők, hogy ők meg 50+ osan is szexistennők...

2022. okt. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
81%

33-asnak.

Hát, üdv a klubban. EZ van ha elmúlik a szerelem, és/vagy a nő már mindent megkapott tőled (gyűrű, házasság, gyerek, stb.), már nem szeret, nem kíván, nem tudod ezt már visszahozni, esetleg ha tökös gyerek leszel, és nem kuncsorogsz tovább a szexért, hanem a saját kezedbe veszed a sorsod.


Ha nincsen közös gyerek, akkor nincs mese, lépni kell...

2022. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem igazán divat a megcsalás, ha nem működik a párkapcsolat, elhagyják egymást. Akik félrejárnak, azoknál eleve vagy nyitott a kapcsolat, vagy nincs megbeszélve, de szemet hunynak a másik dolgai felett. Én is elhagynám a párom, ha nem lenne szex, vagy nem lenne olyan, mert én nem tudok csak szexben gondolkodni, kell, hogy a kapcsolatunknak "története" is legyen, és hogy érezzem, hogy a másik szeret, de nem tudom elhinni, hogy lehet szeretni valakit, aki éppen most csalja meg a párját.
2022. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos mai világban,már nem feltétlenül az a legnagyobb baj

hogy van-e szex vagy nincs. Ki van mindenki égve, el van fáradva,

nem tud feltöltődni se,mert nincs rá ideje,pénze.

Ahol ez adott,ott meg még könnyebben mennek félre, mert vannak rá

lehetőségeik.Egyébként egy bizonyos kor után már nem gondolom

hogy a szex a legfontosabb.Szóval amiatt nem hagynám el azt

mondjuk,aki egy életen keresztül a társam volt mindenben.

2022. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%

35-ösnek

Nincsen közös gyerek. Nagyon sokat gondolkozom, hogy hogyan tovább.

2022. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
50%

34-esne:

"De amúgy majdnem minden kapcsolat ide jut a végén, hiába büszkélkednek itt a nők, hogy ők meg 50+ osan is szexistennők..."


Pontosan.

2022. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
64%

37-esenek:

"...mert nincs rá ideje,pénze...."


Egy huszonévesnek sincsen pénze, mégis szexelnek össze-vissza. Persze értem, hogy őket még más mozgatja. Az ujdonság varázsa. A nőket meg az, hogy milyen kapósak, és ha tetszik nekik a pasi, akkor általában ki is hasznják.


Szeritem a szexualitás nem pont az, ami pénz kérdése. Ha nincsen, akkor ott valamelyik fél részéről, valami miatt megszűnt a vonzalom. A legtöbb esetben csak beetetés volt az egész, ameddig a nő biztonságban nem érezte az életét, és, amikor már megy van a gyerek, a ház, a kocsi, akkor már nem akarja csinálni.


Nincs rá ideje? Fáradt? Ugyan már . Az edzőtermek tele vannak olyan 40 feletti nőkkel, akiknek gyerekük, családjuk van. Arra van energiája, hogy edzen, otthon meg nincs arra, hogy a férfival szexeljen? Nem már. Ez csak üres kifogás. Ha egy ember vonzónak tartja a másikat, és meg van a vágyakozás, akkor találnak alkalmat arra, hogy ott legyen szex. A többi csak mellébeszélés.

2022. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!