Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi idő után csalnátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után csalnátok meg a házastársatokat, ha nem lenne szex?

Figyelt kérdés
Vagy ha már ebben a helyzetben vagytok, mennyi ideje bírjátok / mennyi ideig bírtátok megcsalás nélkül? Vagy egyszerűen csak elhagynátok ha amúgy minden stimmel?

2022. szept. 29. 07:32
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
58%
Nem minden nő szeret szexelni. Sőt. Minél idősebb annál inkább nem. Csak eljátszák a pénzt, vagy valami más előny miatt. Mindent el lehet játaszni. Sok férfi azért van tévedésben, mert azt hiszi, hogy mennyire nagy bika az ágyban, de közben a nő csak a pénzért , leginkább van vele. Nem is élvezi a szexet. 40-50 felett meg már majdnem mindegyik nő ilyen. Nem kell neki csak az anyagi biztonság. Addig van csak szex, ameddig a kapcsolat elején vagytok utána már mindenfélét kitalál. Általában 2-3 év után. Aztán már egyre ritkábban, szinte úgy kell könyörögni, hogy legyen szex. Tisztelet a kivételnek! Megértem a kérdező kérdését. Nehéz a válasz, mert van az emberen mit szeretni szex nélkül is, de egy kapcsolat szar, ha a következő 4 dolog nem stimmel: szeretet, közös életstílus, szex, anyagiak. Igen, természetesen az anyagiak is hozzá tartoznak egy kapsolathoz, de nem úgy, hogy valaki csak azért van az emberrel, mert van pénze, és csak azért szexel vele, hogy nehogy elhagyja. Én azt mondom, hogy ha ez kiderül, hogy illetek össze, szexuálisan, vagy azt látod, hogy csak bizonyos feltételek teljesülése esetén szexel veled, nem igazi vágyból, akkor bontani kell a vonalat, és kerensi kell mást, mert egy életet így nem szabad sem egy nőnek, sem egy férfinak végigélni. Folyamatos vágyakozásban. És egy férfinak a szarabb, mert egy nő el van teljesen jól szex nélkül , de egy egészséges férifnak legalább 3 naponta kell a szex.
2022. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
81%

Van az a pont, ahol a megcsalás már nem döntés, hanem lehetőség kérdése, amit én magam sem pártolok, de ti mit csinálnátok?


Anyukának végleg elmegy a kedve a szextől, megpróbáltatok mindent, semmi sem segített, te meg ott állsz, teljesen átlagos külső és anyagiak, 40+ apukaként, kicsi gyerekekkel, közös vagyonnal, hitellel, stb.


Eleve arra is kicsi az esély, hogy egy szeretőt találj, hát még arra, hogy újrakezd az életed valahol, valakivel...

2022. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
20%
Ha lenne szex akkor is csalnàm 😂
2022. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
82%

22/23

Azért esélyek, és lehetőségek mindig vannak. Mindig újra lehet kezdeni, csak nyitottnak kell lenni. Én is imsermetem olyan férfit, aki még csak nem is volt annyira szép, átlagos volt, de sikerült megszabadulnia a házsártos felségétől, amúgy a pasi értelmiségi volt, és összeismerkedett egy két gyermeket nővel, akihez oda is költözött. Az viszont tény, hogy nem könnyű. Teljesen megértelek. Én is hiába próbálkozom, úgy érzem, hogy csak szánalomból, vagy kötelességből fekszik le velem a párom, habár mi nem vagyunk házasok. Szerintem meg kell próbálnod kicsit látni, nem csak nézni, és akkor megnyílnak előtted a lehetőségek. Akár szeretőt találni, akár új életet kezdeni, ha már te is úgy látod, hogy a helyzet tarthatatlan. Akár hogy is van, az embernek egy élete van, és a szex ugyan úgy hozzá tarozik ehhez, mint a levegővétel.

2022. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
88%

Elvből nem csalok meg senkit, soha.

Az elhagyàs, hát, attól függ....

Nem hagynàm el, ha egyébként jól megvagyunk együtt, szeret, szeretem, nem hanyagol el, van intimitás, nem akar mással lenni, csak szex nincs. Akkor főleg nem, ha valami egészségügyi oka, betegség stb miatt van. Az orgazmust simán megoldanám magamnak és ennyi. Ezzel se lenne gondom. Én egyáltalán nem akarok mással lefeküdni. És nem is rúgnék fel x évtizedes házasságot csak a szex hiánya miatt.

Csak akkor hagynám el, ha érzelmileg is teljesen elzárkózna tőlem, netán beleszeretne valaki másba.

2022. okt. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
88%
Az mi, hogy van intimitás, csak szex nincs ?
2022. okt. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
67%

24-es, szerintem szeretőt keresni 50 felett, hacsak nem vagy cégvezető adonisz, szinte lehetetlen.


Miért is állna le veled szeretőzni, bármelyik korod béli anyuka,a mikor egy ilyen pasi neki is van otthon, igaz azt úgy hívják, férj.


A nők ilyen korban már inkább az anyagi biztonságot keresik, azt a herceget aki majd megoldja az életüket, meg a gyerekeikét, hiába bizonygatja sok nő itt az ellenkezőjét.

2022. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
100%

26. Ezt most komolyan magyarázni kell, mi az intimitás egy kapcsolatban?

Hát jó...

Ölelések, csókok, puszik, simogatások, megfogja a kezemet az utcán ha együtt megyünk valahová, törődés, beszélgetés, satöbbi. Ne úgy viszonyuljon hozzám mintha csak valami lakótársa lennék.

2022. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
52%

27:

Teljesen igazad van. Mindig mondják a nők, hogy a pénz nem fontos, de közben az elsők között van. Már szexelni sem akrnak, tisztelet a kivételnek, vagy csak kötelességből, vagy félelemből, hogy ne hagyják el őket.

Viszont, nem feltétlen igaz ez. Vannak olyan férfiak, akiknek olyan szexuális sugárzásuk van, aminek a nők nem tudnak ellenállni. Kevés ilyen van, de van. Neki nem kell, hogy pénze legyen, se hatalma, se más. Megmagyarázhatatlan dolog ez. Ugyanakkor itt vagyok pl. én. 4x éves. Gyerek, házasság, család, minden nélkül. Jó anyagi egzisztenciával, ha nem is milliárdosként, de biztos vagyok benne, hogy átlag felettiként. Erre fel hiába szeretnék ismerkedni 4x éves, vagy idősebb nőkkel, mert azok is csak a fiatal fiúkat keresik, akik magasak, van hajuk, és sportosak. Egy bizonyos kor után a nőknek már van, hogy nem az kell, főleg ha csak szexre megy a dolog, hogy pénze legyen a férfinak, hanem, hogy a saját egoját meg tudja nyugtatni, hogy vele igen is lefekszik egy fiatalabb pasi. Ezért persze a fiatalabb pasik ezt ki is szokták használni. Főleg ha 180 cm, vagy afelett vannak, sportos kinézettel, és van hajuk is. Igazából annyira sok változós az egyenlet, hogy nem lehet egy sémát ráhúzni a dolgokra, de nem szabad feladni. Mindig van olyan , aki olyat keres mint én, vagy a kérdező, csak legfeljebb a kor előrehaladtával ritkább, és nehezebb rátalálni, de ha elhagyok egy pénztárcát, amiben van 10 ezer EUR, akkor sem azt mondom, hogy keresem egy órát, 2 órát, 3 órát. Hanem azt, hogy addig keresem, ameddig meg nem találom. Szóval a párkapcsolatban is ez kell legyen, hogy addig kell keresni, ameddig meg nem találja az ember. Csak, hogy hol, az a nagy kérdés.

2022. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is ezt panaszolja a feleségem, mármint hogy nincs udvarlás, intimitás.


Könyörgöm, ide el is kellett ám jutni, hogy teljesen elmenjen a kedvem.


Akit annyiszor elutasítottak, csináljon bármit is, aki mellett évről-évre úgy elmennek hogy hozzá sem érnek (minden különösebb ok nélkül), az egy idő után feladja.


Persze, ez csak olaj a tűzre: nem fekszik le velem a férjem, megcsalom akkor jogosan...

2022. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!