Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi idő után csalnátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után csalnátok meg a házastársatokat, ha nem lenne szex?

Figyelt kérdés
Vagy ha már ebben a helyzetben vagytok, mennyi ideje bírjátok / mennyi ideig bírtátok megcsalás nélkül? Vagy egyszerűen csak elhagynátok ha amúgy minden stimmel?

2022. szept. 29. 07:32
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
36%
Ezért van szükség az olyan fckboyokra mint én
2022. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
90%

50-nek igaza van. DE a legtöbb nő meg egy kalap sz.r az otthoni hangulat teremtésben. De ezt lehetne vég nélkül vesézni.

A legnagyobb baj abból van, hogy nagyon sokan olyanok maradnak együtt, csinálnak gyereket (általában felelőtlenül "véletlenül"), vállalnak ház-hitel-elköteleződős életformát, akiknek soha nem volt jó együtt. És fél életen át küzdenek egymással, lelkileg-testileg-érdekből. Sajna társadalmunk jellemzője is, hogy anyagilag rohadt nehéz egyedül élni, bárkinek.

2022. okt. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
83%

#52

"DE a legtöbb nő meg egy kalap sz.r az otthoni hangulat teremtésben."


Ez egy oda-vissza játék... A hangulatteremtés is csak kölcsönösségi alapon működhet egy idő után. Teremthetem én a hangulatot otthon ezerrel, ha a párom fáradt, stresszes, ne adj Isten már másfelé kacsingat.


Nagyon igaz, amit a kapcsolatok anyagi háttéréről írsz...De...


..szerintem éppen emiatt kellene MINDKÉT félnek sokkal nagyobb tudatosságot vinni a kapcsolatba, ésszel élni és ha valami döglődni kezd, nem hagyni veszni, csak azért, mert a kapcsolaton kívül is van "élet" (értsd: szex).

2022. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
85%

53,

Igen igazad van. De akkor se értem miért maradnak együtt olyanok, ha már az elején nem jó a szeretkezés. És mindegy miért nem joo, nem jo és kész. Akkor minek küzdenek egymással ?

És ésszel tudatosságból nem lesz szétszedlek vonzódás soha. Abbol csak téglarakás-tetőfedés-wclehúzó lesz és mókuskerék.

Az elmúlt bugyinedvesítő simogatás nem jön vissza tudatos-beszéljükmeg-ből.

2022. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, az ilyenek meg ossze is hazasodnak es gyereket is vallalnak..az elejen latszik, hogy halalraitelt a kapcsolat, de meg ratesznek egy lapattal.
2022. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
77%

55

Igen ez így van. De mindebbe még beleszól a "joindulatúokosrokonság"-tól kezdve a "jajmitfognakszólni" stb hülyeségek. És ezért van annyi "kielégületlenidegbeteg" (nem csak testileg azok) ember az utcán, de már a második esetleg félig harmadik generáció.

Na és ezért voltam én már 20 éve is házasságellenző.

2022. okt. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
76%

54

"Az elmúlt bugyinedvesítő simogatás nem jön vissza tudatos-beszéljükmeg-ből."


Esete válogatja... Ez attól függ mennyire van mélyen a kapcsolat.


A "tudatos-beszéljükmeg" - HA és csak akkor HA mindketten akarják a kapcsolatot - visszahozza a nyugalmat, ezzel együtt a nőnél a hangulatot a hangulatteremtéshez. Ha még menthető a kapcsolat ez nagyon sokat segít a szex visszaállításában is.

2022. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
69%

Hiába próbáljátok sokan a nőkre kenni ezt,az összes ismerősöm,

akik nők, mind a kevés szextől szenvednek.

És van köztük aki ezért mindent meg tesz, jól néz ki,tornázik,

kedveskedik, és apa mégis mindig fáradt és frusztrált.

Ha kettesben maradnak, a filmnézés az egyetlen ami érdekli.

2022. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!