Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez mennyire érthető és jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire érthető és jogos a részemről?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy szeretői kapcsolatban, ahol egyikünk sem független. A szeretőm azonban úgy érzem, hogy egy közös ismerősünknek is mintha csapná a szelet. Az irodaház étteremébe őt is lehívja velem együtt, flörtölget vele előttem is. Engem ez nagyon zavar és ilyenkor szívem szerint ott hagynám mindkettőt. A közös ismerősnek nem teszik úgy, mint férfi, ezt biztosan tudom.

Én azonban szomorú leszek ilyenkor, én mindig vigyázok arra, hogy ne tegyem direkt féltékennyé a másikat.

Mennyire jogos a rossz érzésem?

Most az erkölcsi prédikáción lépjünk túl, nem erről szól a kérdés.



2022. okt. 20. 21:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Semennyire nem jogos. Az erkölcsi prédikáción túl.
2022. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

A szeretője vagy, innentől kezdve szerinted hol érdekli az érzelmi életed?


Gondolom annyit lát belőled, hogy szexre használhat, szétteszed neki a lábad és ennyi.


Annyi biztos, hogy nem tisztel.

2022. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Szeretői kapcsolat - tehát ilyen téren nem nagyon lehet elvárásod, főleg ha sosem tisztáztátok ezt. Mondjuk ez hiba volt, már az elején nem árt kijelölni ilyen dolgokat. Ismerek pár személyt akik szeretői kapcsolatban élnek és ők az elején tisztázták is, hogy ilyen téren monogámia, elsősorban fertőzésektől való félelmek miatt.
2022. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

Semennyire. Ő csak a szeretőd. Te is csak a szeretője vagy.


Ez a gond veletek nőkkel, nem is ismeritek a szabályokat, de mégis leültök a pókerasztalhoz, majd amikor veszítetek, mindenki rohadjon meg.

2022. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezen miért csodálkozol? Ha a párja nem érdekli, akkor nyilván te mégúgy sem, előtted legalább nem kell hazudoznia, lásd ő ilyen.
2022. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szeretői kapcsolatunk van, nem kizárólag szexkapcsolat. Tehát sok beszélgetés, öröm, bánat megosztása, gondoskodás egy szinten.
2022. okt. 20. 21:44
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet, hogy csak Te kötődsz hozzá érzelmileg?! Mert amit leírtál, abból nem úgy tűnik, mintha a fickót érdekelné a lelkivilágod.
2022. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

Es ha azert hivja le a masikat meg udvarolgat neki, hogy ne leplezze le hogy kettotok kozt van valami?

Es miert nem beszeled meg vele? :DDDD


nok...

2022. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Semennyire se érthető és semennyire nem jogos. Értelmezd és gondolkozz el a kulcsszavaidon ha már odaírtad őket.
2022. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ehhez semmi közöd.

Gondolom nem fogadtatok hűséget egymásnak.

Nőként mondom szerintem is igaz, hogy a nők ezeket a szabályokat nem tudják betartani.

2022. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!