Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a férjem egyszer megcsalt,n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem egyszer megcsalt,nagy esellyel megteszi maskor is?

Figyelt kérdés

1évig viszonya volt egy masik novel,mig en itthon voltam a par honapos kisbabankal. Lebukott,bán mindent.En adtam neki megegy eselyt.

Aki volt hasonlo szituban leirna hogy alakult vegul a hazassag?



2022. nov. 4. 13:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%
Én már a 20. esélyt dóm neki…
2022. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Én már a 20. esélyt adom neki.
2022. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sajnos az esetek többségében kutyából nem lesz szalonna. Sőt, #12 te minél több esélyt adsz neki, annál inkább vissza fog vele élni. (Hacsak nem közös megegyezéssel éltek így)
2022. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
13-as, hátha egyszer megjavul, ahogy Jimmy nóta is mondja.
2022. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem biztos, hogy folytatja... huszonéve házas vagyok, EGYSZER volt egy olyan sanszom félrekúrni, ami egy banális véletlen miatt elúszott. Egyszerűen egy forgalmi dugó miatt lemaradtam a randiról. A nő ezt "égi jelnek" vette, és visszakozott. Sem előtte, sem utána nem kerestem a félredugás lehetőségét, pedig higgyétek el, van gyakorlatom benne, ifjú titán koromból:) Amikor rosszabb passzban vagyok az itthoni nehézségek miatt eszembe jut ez az egy nő (a közelben lakik, néha összefutunk), akivel megtenném. Nagyon bizserget jó két évtizede, de a házasságomat nem tenném kockára érte, nem adnám fel. Másrészt a feleségem csinosabb, magasabb, fiatalabb, és nagyobb mellű nő, tényleg csak a kíváncsiság hajt(ana) a másik felé.

Szóval nem biztos, hogy még egyszer megteszi.

2022. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel: YESSS.


#15 Mivel te végül nem tetted meg, volt időd átgondolni, nem ízleltél bele. Aki egyszer megteszi és még csak ki se derül, sajnos simán rákap az ízére.

2022. nov. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
62%
Általában újra megteszik. Létezik ritka kivétel. Hogy a férjed hová tartozik nem tudni. A baj ezzel a megbocsátással, együttmaradással, hogy tágítja a határokat. Amit 1x megtett, teheti máskor is. A viszony nagyon komoly dolog, 1 év sok idő. Részemről ez a teljes tiszteletlenség jele. Nem holmi piás fellángolás 1 éjszakás kaland, ami után bűntudat gyötri, majd megfogadja hogy soha többé ilyet. A viszonynál érzelmi kötődés, az asszonynak folyamatos hazudozás, családtól folyamatosan ellopott idő a szrető javára. Súllyos dolgok ezek. Mivel mentette magát?
2022. nov. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!