Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretőnek lenni rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőnek lenni rosszabb vagy a megcsaltnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek?

2012. jún. 20. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Szeretőnek mért rossz lenni?

22f

2012. jún. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, szerelmes szeretőnek...
2012. jún. 20. 01:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogyan lehet beleszeretni olyan emberbe, aki elárulta azt, aki megbízik benne. Ez számomra abszolút taszító ok.
2012. jún. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mikor egyszer belezúgtam valakibe és minden csodás volt,beközölte miután már többször együtt aludtunk,hogy pár napja az exével is lefeküdt.Persze nem az exe volt sajnos.Végülis velem csalta őt meg,de úgy érzem engem csalt meg...Sose mennék bele úgy viszonyban, hogy tudom, hogy van mellettem valakije az illetőnek...
2012. jún. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor is a megcsaltnak, mert ő nem tud róla, hogy van más! 22F
2012. jún. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megcsaltnak
2012. jún. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban amikor megtudja.
2012. jún. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Egyik se jó. Mindkettőt ismerem. Szeretőnek csak érzelmek nélkül érdemes lenni ,csak az élvezetek miatt. Különben szenved az ember lánya ,a nős pasik ritkán válnak el a szerető miatt !!
2012. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, mindig csak nős pasikra hajt. Kérdeztem, miért? Azt mondta: minden pasi megcsalja a feleségét, akkor már inkább az legyek akivel, nem az akit csalnak.

Szerintem a szerető (aki miatt nem akar válni egy pasi) CSAK szexre kell. Nem voltam még egyik oldalon sem, de inkább lennék a megcsalt feleség. Hiába mondják a pasik, hogy rossz a házasság, blablabla, ha nem akarnak válni, az a kapcsolat igenis jelent még valamit, csak egy kis izgalomra vágynak. Nem jobb a szerető, csak valamiben mást nyújt.

2012. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!