Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltad már a férjedet/fele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltad már a férjedet/feleségedet? Hány éve vagytok együtt?

Figyelt kérdés
csak őszintén, ha kérhetem, ez egy anonim fórum!
2022. nov. 7. 08:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Volt, akihez vonzódtam már mellette, de sosem adtam ennek jelét és főleg nem léptem félre soha, senkivel.


5 éve vagyunk együtt

2022. nov. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nem, 35
2022. nov. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csaltam meg a feleségem.


7 éve vagyunk házasok, de összesen 14 éve vagyunk együtt.

2022. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
90%

Két tűz között vagyok. Rosszul választottam nőt, kétszer volt viszonya a 9 év házasságunk alatt. Ha nem lenne két kicsi gyermekünk, akiket nagyon szeretek és ők is engem, már rég repült volna...

Számomra ez egy megalkuvás, lenyeltem a békát, de rendkívül aljas dolognak tartom, hogy elárult, soha többet nem tudok bízni benne, viszont nem szeretnék hétvégi apa lenni.

A válást nem én, hanem a gyermekeim sínylenék meg, ami egész életükre nézve sérülést okozhat. Ettől szeretném megóvni őket...

42F.

2022. nov. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 10
2022. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Igen, több párkapcsolatomban is. Ha volt alkalom, és partner, akivel diszkréten meg lehetett oldani, akor igen. Soha nem derült ki.
2022. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem. 8,5 éve vagyunk együtt.
2022. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

#1 mintha az én szavamból vette volna ki a szót.


Volt, akihez érzelmileg vonzódtam és nem a párom volt. Még közös programokat is csináltam vele, de csak egyirányú volt a dolog, nem történt semmi sem közöttünk. De ha kölcsönös lett volna, testileg amúgy sem engedtem volna hogy legyen bármi is.


Szóval 10 éve együtt vagyok azóta is a párommal, nem történt megcsalás.

2022. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Zowie ***** válasza:
89%
Nem, 17 éve vagyunk együtt. 37/N
2022. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%

Még névtelenül se vallaná be egyik se.

Nők meg aztán végképp.

2022. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!