Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltad már a férjedet/fele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltad már a férjedet/feleségedet? Hány éve vagytok együtt?

Figyelt kérdés
csak őszintén, ha kérhetem, ez egy anonim fórum!
2022. nov. 7. 08:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

#10

Nem lehet mindenki patkány

2022. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
A férjemet soha, viszont régebben egy srácot akivel csak jártunk, igen. Nem volt az igazi vele, ettől függetlenül gusztustalan féreg dolog volt tőlem, hányinger. Utálom magam miatta, hogy ilyet tettem. Viszont azt tudom, hogy a férjemet sose tudnám megcsalni, mert szeretem és tisztelem őt, ezért is lett a férjem.
2022. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

13

6os a kérdésre válaszolt. Te nem. Szóval már most többet mutatott fel, mint te.


A kérdésre:

Érzelmileg több alkalommal is volt, hogy eltérültem, de ténylegesen soha senkit nem csaltam meg. Ilyenkor van pár hónap gyötrődés, kínlódás, de igazából ez nem azért vna, mert nem tudom hogy kellene döntenem, hanem azért, mert megvan a döntés - a hűség - csak idő amíg az ennek ellentmondó érzelmek is elcsitulnak. Szeretem a feleségemet és vele akarom leélni az életem. Ettől függetlenül meg tudnak tetszeni mások is. Az majd elmúlik. A párom iránt érzett szeretetem az elmúlt 11 évben nem múlt el, csak erősödött.

2022. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

Sosem csalnám meg a férjem.

Mondok egy példát: minden hosszú kapcsolatban van olyan mindenkinél legalább egyszer, akár amikor épp egy hullámvölgyben vagytok, hogy amikor egy munkahelyen például új emberekkel találkozol akkor elkezded úgy érezni mintha felkeltené valaki az érdeklődésed. De közben ha igazán szereted és tényleg a mindened az ember akivel házasságot kötöttél sosem leszel képes megcsalni. Nálam már volt olyan, hogy elköltöztünk külföldre, ezáltal mindkettőnknél rengeteg volt a stressz és kevesebbet beszélgettünk, kevesebbet törődtünk a másikkal mert próbáltuk “túlélni” az első pár hetet, végülis az egy nagy lépés volt. És az új helyen össze barátkoztam egy kollégámmal és persze tudta rólam mindenki hogy férjnél vagyok, már a férjemet is ismerték de a fiú mégis máshogy viselkedett velem mint mások. Ekkor úgy éreztem mintha felkeltette volna az érdeklődésem, de már akkor tudtam, hogy igazából mindegy mi ez az érzés mert annak a gondolata, hogy elveszítsem a férjem, felért volna nálam érzelmileg egy katasztrófával hiszen annyi mindenen mentünk keresztül meg annyira imádom/csodálom hogy egyszerűen kb elvágnám a saját torkom ha ezt a csoda embert megbántanám valaha.

Szóval a lényeg amit ebből ki akartam hozni, hogy normális, ha egyszer-egyszer az ember pillanatnyi gondolatai megtréfálják az érzéseit, abban az esetben ha tudod, hogy sosem tennéd meg mert a tisztelet és a szerelem amit érzel nem múlik el egy hullámvölgy miatt.

2022. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

13as vagyok

A legjobb amikor erotikus álmom van egy random csajjal, de végül álmomban visszakozok, nem dugom meg, mondván én házas vagyok, nem akarom megcsalni a páromat. ÁLMOMBAN!:D

2022. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 aztán akkor van gáz ha mégis elsül a bráner (éjszakai magömlés) , úgy hogy be sem tetted még álmodban. Ilyenkor azt kívánod, legalább lett volna valami...de így
2022. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nnnnaja:D
2022. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!