Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom aggódni, ha flörtölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni, ha flörtölt “(?) az “exével”, vagy túl féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt, előttem volt egy nő, (akiért màsok elmondása alapján nagyon oda volt,) 2,5 hónapig voltak együtt, de valamin nagyon durván összevesztek, és azóta nem is beszéltek egy szót sem. Utolsó szavuk az volt, hogy nem akarlak többé látni. A pàrom nagyon haragudott rá, de aztàn szóba sem jött azóta, nem is akart róla beszélni. Mi a veszekedés utàn pár héttel jöttünk össze. Néha làtjàk egymást, mert a 2 egyetemi kar egy területen van, ahova jàrunk. (Èn pedig a pàrom évfolyamtàrsa vagyok.) Tegnap volt egy egyetemi buli, ahol ott volt az exe is. A buliba most nem a pàrommal 2-en mentünk, hanem ő jött a haverjaival, én meg a barátnőimmel. Mikor odaértem azt láttam, hogy épp elsétál az exe mellette a párom, mélyen, hosszan egymás szemébe néznek, összemosolyognak és a barátom lelassít, megborzolja a saját haját nevetve, úgy, mintha jelezné, hogy kócos az exe haja, aki erre megigazította, és erre a párom széles mosollyal felmutatta a hüvelykujját, hogy “oké.” (Hozzáteszem, tudom, hogy imádja a nagy bongyor szőke hajakat, amilyen az exéjé.) továbbmentek, de mindketten visszanéztek egymásra nagyon mosolyogva.

A párom alig foglalkozott velem egész este. Később még láttam, ahogy a pultnál egymád mellett állnak, és ott is összemosolyogtak. Nem zavarna alap esetben, csak nem értem ha ennyire utálják egymást, akkor most hirtelen mi ez a nagy összenézés stb



2022. nov. 10. 15:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Van okos aggódni, de ezt te is érzed.
2022. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna.
2022. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Túl hamar osszejottetek.
2022. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy még vonzódik hozzá?

De amikor nincs ott az exe akkor teljesen jó minden, csomószor megölel, sokszor elmondja hogy szeret stb

2022. nov. 10. 15:26
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Hat ja, azért mert azt mondja, hogy szeret, biztos így van 🤣

Ha nincs ott az exe, minden jó?

De ha ott van, akkor kakil rad, ez azért elég fontos tényező.

2022. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De màr sokszor volt, hogy ott volt az exe mégsem foglalkozott vele
2022. nov. 10. 15:35
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

A vonzalom az úgy tűnik megvan.

Van miért aggódnod. Te is tudod.

Azért nem foglalkozott vele, mert te ott voltál. De sokat veled se.

2022. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De tényleg máskor tényleg állandóan ölelt, puszilt stb, úgy is, hogy ott volt az exe
2022. nov. 10. 15:39
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor is azt mondom, van okod aggódni. Engem legalábbis zavarna.
2022. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Van okod aggódni, valószínűleg nincs teljesen lezárva a köztük lévő kapcsolat.
2022. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!