Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a párod féltékeny lenne és hogy éreztesse milyen érzés, más pasival beszélgetne és flörtölne?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Engem már ott elveszítene, hogy féltékeny, de ha még ilyen ovis játszmákat is tolna mellé, akkor annál hamarabb megszabadulnék tőle és egy percig se hiányozna utána. Az egyik legjobb módszer a kiábrándulásra.
2020. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Azonnal dobnám :D Remélem ezt nem komolyan kérdezed :D
2020. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A játszmázás mindig kétélű fegyver, ami mindig visszatér az indítójához, és fájdalmasabban, mint amit a másiknak tudott volna okozni. Ezért felesleges..
2020. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem bohóckodok ilyen nőkkel.
2020. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem csípem az ilyesmit. Ha így érzél, akkor mondd meg neki. "Kedvesem, úgy érzem, hogy flörtölsz a nőkkel, és nem esik jól. Tudom, hogy jó érzés, hogy másoknak is tetszel, én is büszke vagyok rád, de kérlek ne akkor csináld, amikor látom. Ha együtt vagyunk, koncentrálj rám, hiszen én is rád figyelek, nem a többi pasira, és végtére is azért jöttünk el, hogy jól érezzük magunkat és egymás társaságát."

Ha erre azt mondja, hogy ő nem is féltékenykedett (gondolom ezért akarsz játszmázni), akkor csak folytasd, hogy elmondod, hogy mit érzel, kb így "Tudom, hogy nem szándékosan csinálod, de nálad ez belülről, ösztönösen jön. Egy picit megpróbálnál rá jobban figyelni, sokat jelentene nekem. Köszönöm szépen."


Hidd el, ha egyenesen, korrekten és őszintén, hiszti nélkül elmondod a problémádat a legtöbb férfi figyelni fog rád és próbál eleget tenni a kérésednek, főleg, ha szeret és fontos vagy neki, illetve ha kétirányú a dolog (tehát Te is figyelembe veszed a kéréseit, észrevételeit).

2020. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint azt mondja, hogy ő nem flörtölt 🤣🤣
2020. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezen túl vagyok. Megkértem mindenhogy. És ezért találtam ki ezt. Nem érzi mennyire bánt ezzel és így hátha rájön.
2020. aug. 25. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor moèrt is nem hagyod ott? Jah tudom, szereted...akkor még, most mit vársz? Olyan emberrel, aki ennyire telibeszrja a párját, az èletben nem lesz normális kapcsolatod. De ha neked ez kell, akkor persze, húzd csak tovább az időd vele, hisz szereted. Igaz boldog sem vagy, mert megbánt ezekkel, de nem baj, mert szereted. Hát akkor tűrj szèpen csendben.

Így is úgyis az lesz a vège, hogy vège lesz, csak nem mindegy mennyit nyűglődsz addig is.

2020. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem érzi mennyire bánt ezzel és így hátha rájön."


Ès de, nagyon jól tudja, hogy mit tesz. Csak vagy pont letojja az èrzèseid, vagy,.mèg külön èlvezi is. Egyik sem jó.

Normális èrzèsű embernek szólni sem kell ilyen miatt, de ha legalább szólnak èszre veszi magát.

2020. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt még megpróbálom, ha ez se hat akkor elengedem...
2020. aug. 26. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!