Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha előfordul hogy flörtölget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha előfordul hogy flörtölgetek vagy megbámulok lányokat, ez alapján "megérdemlem" hogy a barátnőm brutál féltékeny legyen, és mindenben kontrolláljon?

Figyelt kérdés
sajnos én hibám is, előző barátnőimmel is ilyen voltam és nem törődtem vele h ez a lányoknak rosszul esik. sajnos most átestem a ló túloldalára, mert rájöttem h nem akarom elveszíteni őt, de ezzel visszaél, most ott tartunk h minden lépésemről tud, mobilomat, gépemet minden este átnézi, lány ismerőseimmel nem találkozhatok.. és újabban elkezdte már azt is h hiába kérdezem nem mondja el hol volt (csak h tudjam milyen érzés) plusz srácokkal flörtöl csak h engem idegesítsen. én meg már ott tartok hogy rá se nézek más lányokra csak őt akarom de egyre reménytelenebbnek tűnik a dolog ahogy egyre jobban arra megy rá hogy nekem sz . r legyen
2021. jún. 18. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gyerekes. Inkább mondd el neki, hogy megtanultad a leckét, és ne játszmázzatok, mert ez csak szakításhoz fog vezetni.
2021. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szánalmas.
2021. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
mindketten szánalmasak vagytok
2021. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már veszett fejsze nyele, mert ő elkönyvelt egy csélcsap baromnak, és bosszút akar állni. Beszéljétek meg, aztán, ha nem változik, szakítsatok, te meg a következő csajodnál ne viselkedj ennyire egybites módon az elején, és ne akkor kapj észbe, amikor már megbántódik.
2021. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Dedós viselkedés. Oké, kezdetben megbántottad ezekkel a dolgokkal és jogos is a kiakadása, de amit most csinál, az nettó szánalmas viselkedés. Ha tényleg visszavettél, azt már értékelnie kéne, nem elkezdeni ilyen ostoba játszmákat. Ha tényleg fontos neked ez a kapcsolat, ültesd le és beszéljétek meg őszintén a dolgokat, különben szakítás lesz a vége.
2021. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy a viselkedeseddel már aláaknáztad a kapcsolatot a legfontosabb dologgal.. elvesztette a bizalmat.


Ezen pedig nem segít ez az elbaxott rituálé, mert a bizalmat nagyon nehéz visszaszerezni. Ennek a kapcsolatnak már vége valószínűleg.


Tanulópénznek viszont eljutottak mostanra oda, hogy nem Ha valóban fontos valaki, egy kapcsolat, azt nem csesszuk szét ilyen húzásokkal.

2021. dec. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!