Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért szakítottál a szeretőddel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítottál a szeretőddel?

Figyelt kérdés
2022. nov. 17. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Mert tul nagy aldozatokkal jart volna megtartani. Szerettem, de ugy nem fogadott volna el ahogy vagyok. A szeretoi let abbol all hogy mindig a legjobb oldalad kell mutatni es a kulsore, testre, szexis kisugarzasra nagy hangsulyt tenni kulonben a szeteto odebball. Onmagamat, a bekes nyugis eletemez meg nem akartam annak oltaran bealdozni hogy egy nős, de jó pasi szeretoje lehessek.
2022. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem bírtam azt az érzelmi és egyéb ambivalenciát, hullámvasutat, amit okozott. Egyszer akarata, utána meg került… ezt nem bírtam.
2022. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem volt jó vele a szex.

Ez elég nagy hátrány egy szeretőnél. :D


Túlságosan rám akaszkodott érzelmileg.

2022. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért nem volt jó vele a szex utolsó?
2022. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3as és ezt így megmondtad neki vagy, hogy szakítottál?
2022. nov. 17. 18:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 hát az tényleg hátrány :D csöbörből vödörbe.
2022. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhes lett,és nem tudta hogy a férjétől vagy tőlem.Ezután nagyon bonyolult lett..
2022. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz volt mint a kettesnél.
2022. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

•rájöttem, hogy ennél többet érek,minthogy örök második legyek

•folyton csak ígérgetett, és amikor azt mondtam neki, hogy csak beszél,de nem csinál semmit, még neki állt feljebb

•a vége felé úgy éreztem, hogy legfőképp csak a szexre hajt

•minőségi időt nem igazán tudtunk együtt tölteni

•beleőrültem abba, hogy amikor valami szar volt a nőjével kapcsolatban, az én vállamon sírta ki magát, de utána ugyanúgy visszament hozzá és védte (pedig nemcsak lelkileg,de testileg is bántalmazta őt).

•bizonytalan voltam abban, hogy tényleg akarom-e őt páromnak (szexelni viszont olyan valakivel akartam, aki nem hagyja meztelenül a lelkemet és érzelmi biztonságban érzem magamat mellette).

•bizalomhiány: kapcsolatban nem tudtam volna bízni benne (mi van, ha engem is megcsal? Hiszen szinte az összes párját megcsalta, most a nőjét is velem, sőt engem is.)

•nárci volt és disszociatív személyiségzavara volt

•sokat veszekedtünk


Hát, ezekért.

2022. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9-es, azért ez nem semmi….:( Ki állapította amúgy meg, hogy nárci es disszocial? Vagy inkább ez feltételezés volt? Inkább valahol kapcsolat függő lehetett, ha a bántalmazó párkapcsolatban maradt…a nő bántalmazta fizikailag? Ez azért nagyon durva…

Amúgy vannak olyan férfiak, akik egyszerűen képtelenek hűségesek lenni. Sőt olyat is ismerek, aki egyszerre képes többet is szeretni. Lehet, hogy a te párod, szeretőd is ilyen volt…

2022. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!