Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak! (?)

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni! Van egy problémám. A párom megcsalt és szeretném valakivel megbeszélni.

Van valaki esetleg akivel beszélhetnék erről? A környezetemben sajnos nincs ilyen ember és nagyon szeretném valakivel megbeszélni.



2022. nov. 30. 23:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Kíváncsi vagyok, hátha tudok segíteni 33/F.
2022. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 BeefEater ***** válasza:
91%
Nekem is leírhatod, ha még nincs eleged belőle :)
2022. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13%
Jò Isten gyere le, nincs senki a közvetlen közeledben akivel ezt megtudnád beszélni?😅 Idegeneknek ìrod meg inkább,akik nem ismernek egyáltalán... miért nem beszéled ezt meg a barátnőiddel inkább?
2022. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Írd le ha gondolod. Voltam 3. fél egy házasságban. És volt kalandom másik házas nővel is. Nem büszkélkedem, mert kissé bánom ezeket az eseteket. Csak azért írom, hogy ilyen szintű tapasztalatom van.


28/F

2022. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
13. Mi van ha nincsenek barátnői? Nekem se voltak általában. N
2022. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%

És nekem sem

23/L

Mondjuk, a kérdező azóta sem írt nekem.

2022. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem írt pedig vártam
2022. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon sokan írtatok és köszönöm!

Nem gondoltam, hogy ennyi privát üzenetet kapok!

2022. dec. 10. 11:17
 19/20 anonim válasza:
100%

Szia!

Engem is megcsaltak többször hónapokon át. Néhány napja buktattam le.

Ha gondolod, írj.

2022. dec. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a sok üzenetet és a válaszokat, amiket kaptam tőletek.

Egy - két üzenetet csak most olvastam, amiket decemberben kaptam, azóta nem volt túl aktív itt, mert kezdődött a vizsgaidőszak, de mindegy is, szóval bocsánatot kérek azoktól, akiknek nem reagáltam vissza az üzenetére.

Páran írtak, hogy mi lett azóta és válaszoltam is, de ide is le akartam írni, hogy még egy jó darabig nem tudtam kilépni a kapcsolatból, csak februárban sikerült otthagynom a párom.

Azóta pedig minden hétvégén rám ír...

Először úgy írt rám, hogy kb rohadjak meg, mert otthagytam, hátba szúrtam és cserben hagytam. Ezt követően meg jöttek azok az üzenetek, hogy hiányzom neki és ne haragudjak rá. Nem reagáltam ezekre semmit és őszintén szólva meg is lepett, hogy megkeresett, hiszen semmit nem számítottam neki, így nem is számítottam erre...

Na mindegy, nem számít már, a szakítás után kb 2 hétig vergődtem, elég szar volt, azóta pedig nagyon megkönnyebbültem, hogy nincs már mellettem. És még egyszer nagyon köszönöm az üzeneteket és a támogatást, így ismeretlenül is, sokat segítettek és köszönöm!:)

És még egyszer bocsánat, hogy sokáig nem voltam elérhető..

2023. márc. 15. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!