Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fel lehet valaha dolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet valaha dolgozni, hogy megcsaltak?

Figyelt kérdés

Természetesen kidobtam.

Még több mint fél év után is intenzíven fáj ha rágondolok, nagyon odacsapta az önbizalmam.


2022. máj. 13. 20:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Fellehet idővel, attol fugg milyen vagy belul. Van aki masnap massal van van akinek hetek hobapok evek kellenek. Ezt te tudod mikor allsz készen, ne surgesd v hagyd h surgessenek mert rossz vege lesz.
2022. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Olyan téren igen, hogy egy idő után nem fogod ezt érezni.



Olyan téren nem, hogy örökre megjegyzed milyen érzés is ez, és soha többé nem leszel naiv, és nem bízol meg senkiben ennyire csukott szemmel! De ez utóbbi így is van jól, az élethosszig tartó tanulás része ez.

2022. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Túl lehet élni, ha erre gondolsz, de nem lehet elfelejteni, vagy csak úgy vállat vonva letojni az egészet. Önbizalomromboló egy dolog, ahogy Te is írtad, de hidd el nekem ha valaki téged megcsal, akkor az meg se érdemel. Az én exem például 3 évig csalt. Talán 4 vagy 5 pasival, hozzátenném abból 3 a baráti körömből származott. Azóta is házról házra jár, abban bízva hogy valaki majd megszánja és feleségül veszi, és nem kerül utcára amikor a barátnőcije végre kihajítja a közös odúból. Találni fogsz egy hozzád illő partnert, de nem szabad egy ilyen szerethetetlen ember miatt feladnod.
2022. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%

Keress mást és mindenki tudja meg milyen ember volt a párod!

Az összes utánad lévő kapcsolatánál mondd meg a párjának milyen emberrel van együtt.Én biztos nem hagynám a szégyenét takargatni a következő párja előtt.

Így fair!

Én bosszúálló típus vagyok.

2022. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalmad ne ettől tedd függővé, aki ilyen amellett akármilyen nő/férfi lehet is félrebszk.

Ne gondolj rá, ez őt minősíti nem téged.

N 30

2022. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
4 a boszú csak téged mérgez...
2022. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Olyan szép napom volt ma, aztán délután láttam valamit, amiről eszembe jutott ami történt. Szinte minden ilyen alkalommal újra élem azt az érzelmi sokkot, amit akkor éreztem.
2022. máj. 13. 20:35
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

4.


Aztán ha ennyit legyeskedsz, egyszer csak jön egy olyan fazon, aki nem fél "lecsapni", ahogy a szemtelen rovart szokás.

2022. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem jó érzés, de meglepően könnyen fel lehet sok más dologhoz képest.
2022. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

4. vagyok

Csak azokat zavarja a válaszom akit nem érdekel igazán egy kapcsolat.

A bosszú nem mérgez!

A jó emberekkel rendesen kell bánni!

2022. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!