Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek melyik a rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a rosszabb az érzelmi vagy a fizikai megcsalàs?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen az életedben melyiket élted meg rosszabbul?
2022. dec. 1. 07:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerencsére egyik sem volt, de szerintem az érzelmi ütne nagyobbat.
2022. dec. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem az érzelmi.

Számomra baromira nem tényező, hogy a párom nemi szerve hány másik nemi szervvel találkozik az enyémen kívül, ellenben az érzelmi megcsalás nagyon szíven ütne.


Persze ez saját vélemény. Nem kell mindenki így érezzen.

2022. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az érzelmi megcsalás százszor jobban fájt. Az leírhatatlan érzés, mikor rádöbbensz, hogy a hátad mögött mi zajlik. Fizikális megcsalást hamarabb megbocsátottam volna, ha érzelmek nélkül úgy alakul....de mikor érzelmeket táplálnak egymás iránt és én szorulok ki egy kapcsolatból, az nagyon durva.
2022. dec. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a flört pl érzelmi megcsalás de ezek miatt még nem szakítok
2022. dec. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Az érzelmi nyilván rosszabb.

Viszont a fizikai is érzelminek hat, hiszen a megcsalt fél ugyanúgy elárulva érzi magát.

2022. dec. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő!
2022. dec. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Az érzelmi szerintem is rosszabb. De mivel a fizikai is rossz, elgondolkodtató, hogyha annyira nem jelentett semmit az a dugás, akkor tulajdonképpen egy semmi miatt okozott nekem fájdalmat. Ez mi, ha nem érzelmi megcsalás?
2022. dec. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Az érzelmi inkább a léleknek fáj, a testi meg inkább az ösztönöknek (értéktelenné válik a teste, ha mással is megosztja) - én úgy gondolom. Mindkettő borzasztóan fájdalmas.
2022. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Ex párom számtalanszor megcsalt fizikailag. Car volt. A mostani érzelmileg. Sokkal carabb volt. Konkrétan belehaltam.
2022. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Mindkettőben volt részem, nekem az érzelmi kevésbbé fájt. Én jobban el tudtam fogadni, hogy mást szeret,és közöttünk véget ért.Fájdalmas, de megtörténhet,hozhat ilyet az élet.


A fizikai azert fájt jobban, mert gerinctelen, megalázó dolog, úgy éreztem becsaptak, nem vettek emver számba, ráadasul ugye ott ott volt a lehetőség, hogy rajtam múlik mi lesz a kimenetel. A dilemma, hogy EN választhatok, nekem nehezebb volt megélni.

2022. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!