Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan szakitottam vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakitottam vele?

Figyelt kérdés
Most vettetem véget a 3 éves és 8 honapos kapcsolatomnak.. Az oka az volt hogy én csináltam egy kamu facebookprofilt.. Egy ful random lány névvel.. És tesztelni akartam a párom hűségét.. Rá irtam és hát nem az volt amire számitottam.. 2 napig chateltem vele a kamuprofilbol.. És olyanokat irt hogy a hajam égnek ált. Benne lett volna egy taliba meg szexbe is.. És azt is irta a kamuprofilnak hogy velem nem élvezi a szexet. Erre nagyom bepöccentem..elmontdtam neki hogy én vagyok az aprofil. Szakitottam vele ez miatt.Mert lehet nem csalt meg. De ezekszerint akárkivel elment volna.. Szoval tuti megcsalt volna. Megszerintem meg is csalt ezekszerint
2022. dec. 15. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Hm, biztosan volt okod kamuprofilt kreálni, mert érezted, hogy valami nem stimmel.

Úgyhogy jogos a szakítás, jól tetted. Büszke vagyok rád. (:


N

2022. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Jogosan-e...? De még mennyire.
2022. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

Ejjj...hát nem tudom...én adnék neki egy esélyt, minden pali csapna erre ha húznák az agyát...

Nem lehet, hogy csak viccelt és tudta, hogy te vagy? Meg szerintem nem ment volna bele a szexbe, hazabeszélt, hogy helyezze előnybe magát. Gondolt át azért.

2022. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem mondta akkor? ^^
2022. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Arról nem szólsz, exed mit mondott erre. Lehet, hogy ő meg úgy gondolja, ahogy neki irkáltál, írhattad más srácoknak is, hogy benne lennének-e a szexben.

A kamu profilos "tesztelés" jó nagy marhaság egyébként, egyrészt, ha engem tesztelgetne így a párom, én dobnám ki, másrészt, ha úgy gondolom, ilyesmire van szükség, azt a kapcsolatot már amúgy is megette a fene.

2022. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem érvek kérdése hogy valaki szakit e? vagy se?

Ha neki nem tetszik valami és szakit, az mindig jogos. Persze ez áll rád is.

Értsd ha minden tökéletes akkor is jogos a szakítás!

2022. dec. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Jól tetted. És igen, egy olyan kapcsolatot, ahol erre van szükség, már megette a fene. De vajon miért érezted úgy, hogy erre van szükség? Nyilván nem véletlenül, biztos voltak dolgok, amik miatt (teljesen jogosan) nem tudtál ennek az embernek bizalmat szavazni.

Engem is csesztek már át és használtak ki férfiak csúnyán, meg nagyon sok példát láttam már ilyen-olyan párkapcsolaton belüli aljasságra tőlük, de a megfelelő ember mellett érdekes módon nem vagyok bizalmatlan, eszembe se jutna ilyet csinálni.

2022. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben érthető, hogy szakítottál vele.
2022. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Ezt a kamprofil elott kellett volna eldöntened hogy ilyenekre dobod e.nem utólag agyalni hogy jol tettem e hogy dobtam.
2022. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%

Nekem ez nagyon gázos szitu, hogy így kell tesztelni párodag. Ha nem bízol benne, nem látod a közös jövőtöket, akkor nem kell tesztelgetni, meg csőbe húzni, csak szimplán szakítani.


Biztos volt oka, amiért tesztelni akartad, nem csak úgy jött asemmiből ez az ötleted...

2022. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!