Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal ezért szakítottam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal ezért szakítottam. Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő.31 éves vagyok,ő 32.

4 hónapja éltünk együtt,megbeszéltük már az elején,hogy ő fizeti a rezsit én veszem a kaját.Nyilván az én részem többre jött ki így is,de nem volt probléma.Neki van egy kislánya,fizet gyerektartást,messzebbre jár dolgozni kocsival....nem csináltam nagy ügyet belőle, mert jól keresek.

Ő hó elején kapott fizetést én 10.én mindig.

Sokszor azért szóltam csak neki,mert amikor főztem,otthon hagyta rendszeresen és vett magának inkább vagy rendelt.De este még belapátolta az otthoni kaját is.A kutyáit is én etettem már csak.

Idővel sokszor várt reggelente egy cetli a konyhaasztalon,hogy ,,kicsim kivettem tőled 2000,5000,1000 ft-ot"

Nem volt gáz,gondoltam nem akar felváltani vagy bármi.De aztán amikor én kértem így,neki már nem volt.Aztán kiderült,hogy mire én megkapom a fizut,addigra neki már nincs.Aztán már jött azzal,hogy kivett egy 10 ezrest,egy 20 ezrest...

Mondtam neki,kérjen! De ne így,hogy kiveszeget.

Akkor telt be a pohár,amikor hó végén az utolsó 20asomat kivette nekem egy ft-ot nem hagyva és aznap már kellett tankolnom is,kaja sem nagyon volt.Este már semmi nem volt belőle mert ő tankolt,evett...stb.

Persze volt félretett pénzem de a végén már el kellett dugnom tőle. Mikor azt hitte nincs,de vettem kaját még ő kért számon,honnan van!

Jött a közös kasszával de akkor felhánytorgattam neki,hogy igazából a közös kassza azt jelenti,hogy te mindkettőnkét elköltöd.

Kiszerettem belőle elég hamar,élősködőnek neveztem. Komolyan nekem kellett eltartanom egy felnőtt dolgozó férfit...

Jogosan hagytam el emiatt nem?

Más is volt már ilyen helyzetben?


2019. febr. 14. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Milyen jogon nyúljál bele más pénztarcájába? Engedély nélkül?

Én már az első alkalomkor szóvá tettem volna, hogy mégis mit képzel.

Jobb hogy szakítottál.

2019. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
*jav: nyúlkál
2019. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

Bárkinek joga van szakítani bárkivel bámikor.


Most az lenne mentálhigéniés szempontból célszerű, ha el tudnád engedni a történtek okozta haragot, hogy elindulhass előre ettől a számodra negatív helyzettől független szabad emberként.

2019. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Szóvá tettem neki de az volt a válasza ,,egy pár vagyunk nem? "

Tudom hülye voltam de valahogy mindig arra vártam,hogy visszateszi vagy majd ő vásárol néha...de sosem így történt

2019. febr. 14. 17:58
 5/18 A kérdező kommentje:
3# igen igazad van csak el vagyok képedve kicsit
2019. febr. 14. 17:58
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan igen
2019. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan.

Nyilvánvalóan lehúzott.

2019. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Az ilyen történetek olvasásakor valahogy mindig azon gondolkozom el, hogy hogy tudtok ilyen pondrókkal összejönni és együttélni? Aláírom: nekem is vannak jellemhibáim, én se vagyok tökéletes, de hogy egy megegyezés után még folyamatosan lenyúljam a partnerem?


A kérdést viszont ennek fényében nem értem. Kérdező: mi az, hogy jogosan hagytad-e ott? Miért kell neked a megerősítés? Ha egy ilyen helyzet után neked még bizonygatni kell, hogy "igen, jól tetted", akkor ez azt jelenti, hogy mégse szerettél ki belőle és bizonytalan vagy a döntésedben.

2019. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is jogosan, el ne bizonytalanodj! Okos döntés volt, még időben megszabadultál egy profi parazitától.
2019. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Képedj vissza. :)


Megtanított valamire, ismerd fel, integráld, menj tovább bölcsebben és keress egy méltó férfit.Ennek a tanúlsága azt szolgálja, hogy jobban tudj szelektálni és legközelebb hamarabb felismerd ha van valami ilyen jellegű probléma a választott embernél.És reflektálj magadra is, mert igencsak sokáig tűrtél! :)


Szép estét!

2019. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!