Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ki miért csalja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ki miért csalja, vagy csalta meg a párját, feleségét? Akár a legkiszolgáltatottabb élethelyzetben is (várandósság, gyermekágy, betegség)?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 22:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%

Kicsit filozófikusn :

Vajon miért vágyik majdnem minden ember úgy általában mindenben az újabbra, szebbre, és dokan változatsságra ?

Na ugyanez az elv érvényes a kapcsolatokra is.

A nők többsége a zsét nézi, mert nőstény ösztönből az utódnemzés bennük van, ahhoz pedig biztonságos környezet kell (magyarul pénz). És ha mindkettő megvan, akkor jön a mókuskerék. Ha nincs mókuskerék akkor meg van ideje szabadjára engedni a fantáziát. (szebb jobb pasik).

A pasik meg megunják a gyerekszülések után "szétesett" feleség látványát.

Ezt az egész folyamatot gyorsította fel a mobilnet-szocmédián a sok tinicsaj pakológép :-). Két enterre lett tőlünk a fél világ.

Hát Kb ennyit erről.

2022. dec. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
41%
60 éves öregember? 60 éves kell? Nem szégyelled magadat? Az öregembernek a lóvéja kell neked? Meghalasztalak! Megmeresztem a tüdődet, a 60 éves öregembert elvitted, elvitted 100 krvája volt mellettem! Hogy szívrákod legyen!
2023. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
42%
Én rengetegszer lepörgettem már magamban, én lustaságból nem fogom megcsalni soha páromat, az a rengeteg macera és nyűg, ami egy új nő becserkészéséhez kell… inkább elmegyek pecázni.
2023. ápr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

#22

Ez veled történt? Elszerette a férjedet valami fiatal pipi?

2023. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
22) ez a megboldogult Maunika show egyik gyöngyszeme 🥰
2023. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!