Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam neki hogy megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy megcsaltam, még akkor is ha megbántam és nem fordulna többet elő ilyen?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt a barátnőmmel (én 21 ő 20). Mindig hűséges hozzám, kedves még akkor is amikor rossz hangulatom van. Egy hete történt hogy elmentünk egy barátnője nyaralójába(külföldön) és ott aludtunk nála két éjszakát. A csaj egy nagyon dekoratív személyiség volt, és az a gond hogy ki nem allhatom magam e miatt mert nem csak flörtöltem vele, de még mikor a barátnőm már aludt és ő meg én fent voltam, akkor hát.. nem is tudom hogy történt de egyszerűen nem tudtam ellenállni és lefekudtunk. Másnap el sem akartam hinni hogy ezt én komolyan képes voltam megtenni vele. Nem tudom elmondjam e neki az igazat vagy inkább hagyjam és ne mondjak semmit. Én azóta nagyon megbántam és még az üzenetére se válaszoltam (a lánynak).

2023. jan. 6. 10:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
9%
Hülye vagy dughatnál 2 nőt de te ki akarod dobni mind a kettőt.
2023. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy nem mindegy, mit írogat neked a csaj. Ő is titkolni akarná, vagy ő még akar valamit tőled azért cseszeget? De ha titkolni is akarná, számolj azzal, hogy aki ilyet tesz a "barátnőjével" az időzített bomba, nem stabil személyiség. Bármikor robbanhat, és dönthet úgy, hogy ő mégis meg akarja mutatni mekkora faszacsaj volt, hogy sikerült lenyúlnia téged, és kipakol. Lehet csak később, de ki fog ez derülni nélküled is.
2023. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
74%
Mondd el,ha volt merszed mást pakolni akkor most is legyen :)))
2023. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
21%
Nehogy elmond.
2023. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy a barátnője megelőzött és elmondta. De gyanúsnak találtam hogy ennyire nyugodt és nem értettem mi van. Azt mondta hogy nagyon sajnálja(persze nem engem), de nem csak engem hibáztat, mivel a barátnőjétől is alattomos húzás volt ezért ad meg egy esélyt de nagyon csalódott bennem és nem biztos hogy ezek után nem fog gyanakodni ha beszélek egy lánnyal.
2023. jan. 6. 12:11
 26/71 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván nem azért van itt, hogy mindenki elmondja neki hogy mekkora idióta volt és egy gerinctélen férge, hanem tanácsot kér mit tegyen, nem erre van ez az oldal? Legalább van benne annyi, hogy eljutott addig, hogy helytelen dolgot tett, sokan felkelnek és élik az életüket mintha mi sem történt volna.


Bárhogy döntesz fiatal vagy, tengnek benned a hormonok sztem emiatt ne érezd magad a szükségesnél rosszabbul. Nyilván pöcs voltál és ez nagyon nem szép dolog mint azt te is biztos tudod, de emiatt nem kell az őrületbe hajszolnod magad a bűntudattal. Van, hogy elveszítjük a kontrollt és az ösztönök átveszik felettünk az irányítást, a te korodban pedig ez különösen jellemző. Tudnod kell ha elmondod neki akkor vége, plusz ha azt is elmondod neki hogy úgy dugtál félre, hogy ő is ott volt ráadásul a barátnőjével soha az életbne nem fog senkiben megbízni.. legalább annyi legyen benned hogy ezt a részletet kihagyod és mondd azt hogy nem ismeri a csajt.

2023. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
0%
Ku
2023. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
14%
Kamu
2023. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
13%
fú megy itt az erkölcsös rizsa...:DDD állítom mindőtök szűz kisfiú :D a felnőtt élet nem így működik.. alkalmazkodsz vagy vége mindennek. ne mond el! Az eszedre hallgass ne a lelkiismeretes idiota szívre abból csak a baj van. Tapasztalatból mondom. Vagy te csinálod ezt vagy előbb utóbb a nő.. csakhát ő rendesen odacsap.. és meg se bánja, elhagy. hidd el nekem.
2023. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
17%
12-es jól mondja! amúgy ha nem iletek össze hidd el... lesznek még törés pontok ahol kiderül jók vagytok e együtt ;) de ne ezen menjen el egy jó kapcsi hogy te rossz bugyiba nyúltál 1x.
2023. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!