Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam neki hogy megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy megcsaltam, még akkor is ha megbántam és nem fordulna többet elő ilyen?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt a barátnőmmel (én 21 ő 20). Mindig hűséges hozzám, kedves még akkor is amikor rossz hangulatom van. Egy hete történt hogy elmentünk egy barátnője nyaralójába(külföldön) és ott aludtunk nála két éjszakát. A csaj egy nagyon dekoratív személyiség volt, és az a gond hogy ki nem allhatom magam e miatt mert nem csak flörtöltem vele, de még mikor a barátnőm már aludt és ő meg én fent voltam, akkor hát.. nem is tudom hogy történt de egyszerűen nem tudtam ellenállni és lefekudtunk. Másnap el sem akartam hinni hogy ezt én komolyan képes voltam megtenni vele. Nem tudom elmondjam e neki az igazat vagy inkább hagyjam és ne mondjak semmit. Én azóta nagyon megbántam és még az üzenetére se válaszoltam (a lánynak).

2023. jan. 6. 10:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
73%

Mondd el neki.

Joga van eldonteni, hogy akar-e egyutt lenni ekkora r.bancal.

2023. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
77%
El. Ennyire gerinctelen nem lehetsz, hogy a barátnőjével, csak azért, mert kéznél van dugsz, mindketten gyomorforgatóak vagytok.
2023. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
24%

Én nem mondanám el a helyedben, és a barátnőd helyében sem akarnám tudni.


Három... Kettő... Egy... Lehet lepontozni.

2023. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, igaza van a többségnek joga van tudni és eldönteni hogy akar e még egy ilyen emberrel együtt lenni. (#1 a R*banc az egy nőkre/lányokra használt jelző, mert látom így a szó jelentésével se vagy tisztába)
2023. jan. 6. 10:28
 5/71 anonim ***** válasza:
23%
Én sem mondanám el. Tök felesleges bonyolítani az életet ilyenekkel. Viszont át kéne gondolni ezt a kapcsolatot hogy mennyit ér valójában. Ezt is le lehet pontozni.
2023. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
84%

Ha elmondod neki, kidob. Ha pedig nem akkor egy görény vagy, ha később kiderül vagy a csaj mondja el óiási botrány lesz. Nem kellett volna félrekúrni, ha a barátnőd "Mindig hűséges hozzám, kedves még akkor is amikor rossz hangulatom van"

Nyilván ezzel nagyon megbántanád és szakítani fog veled. Imádkozz hogy nem, de te is tudod hogy jobbat érdemel nálad

2023. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
23%

Ha elmondod, elveszíted. De az is lehet, hogy beéri annyival, hogy idővel "visszaadja". Mindkettő kegyetlenül fog fájni.

Ha eszed van titokban tartod. Őrlődni fogsz miatta, de ez legyen a Te büntetésed, amiért megtetted! Ha biztos vagy abban, hogy nem derül ki, ne mond el neki. Amit nem tud az nem fáj.

2023. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
79%
Mondd el neki, ha már ilyen gerinctelen voltál akkor arcod is legyen vállalni.
2023. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
18%
szerintem ne mond el neki! csak a hulyék mondják el. Ez van nyeld le a békát.. élj együtt a tudattal..de ha együtt akarsz vele maradni ne mond el.
2023. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
3%
nők mindig visszaélnek a lelkiismeretes férfiakkal... alkalmazkodni kell
2023. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!