Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam neki hogy megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy megcsaltam, még akkor is ha megbántam és nem fordulna többet elő ilyen?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt a barátnőmmel (én 21 ő 20). Mindig hűséges hozzám, kedves még akkor is amikor rossz hangulatom van. Egy hete történt hogy elmentünk egy barátnője nyaralójába(külföldön) és ott aludtunk nála két éjszakát. A csaj egy nagyon dekoratív személyiség volt, és az a gond hogy ki nem allhatom magam e miatt mert nem csak flörtöltem vele, de még mikor a barátnőm már aludt és ő meg én fent voltam, akkor hát.. nem is tudom hogy történt de egyszerűen nem tudtam ellenállni és lefekudtunk. Másnap el sem akartam hinni hogy ezt én komolyan képes voltam megtenni vele. Nem tudom elmondjam e neki az igazat vagy inkább hagyjam és ne mondjak semmit. Én azóta nagyon megbántam és még az üzenetére se válaszoltam (a lánynak).

2023. jan. 6. 10:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
2%
tapasztalatból ezt tudom... meg hogy a csajok 90% a kb 3 hét után túlteszi magát.. míg a fiúk depizhetnek akár 1 évig is.. vagy tovább... elfogulatlanul mondom hogy itt a társadalmi kapcsolati témában nema nőket kell pátyolgatni.. fiúknak kell önbizalmat adni. aki mást mond hazudik.
2023. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
73%
Ha elmész egy másik csajjal mindig válaszd a 2.-at, mert akkor valszeg az elsőt nem szeretted eléggé
2023. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
11%
Még a pszichológusok, terepeutak is azt mondják he egy alkalom,érzelmek nélküli szex volt nem szabad elmondani. Legyen a te terhes,ne az övé.
2023. jan. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
85%
Egy pszichológus sem mond ilyet, ha neked ilyet mondott vagy hallottál ilyet akkor az adja vissza a diplomáját
2023. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
70%
1-es - a ri bancot a lányra szokták mondani, a fiú aljas, képmutató, kétszínű, stri ci, stb. HÁt szegény nő, egyszerre fog csalódni a barátnőjében is meg a fiújában is, de jobb tiszta vizet önteni a pohárba, mert egy ilyen barátnő az összes többi pasasát is el fogja szeretni előle. Jobb ha tudja, hogy ilyen nővel nem barátkozunk. MÉg a párjának inkább meg lehet bocsátani, tehát mindenképpen mondd el neki.
2023. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha még csak 1 éve ismered, ráadásul ilyen fiatal vagy, akkor még sokszor meg fogod csalni. Ez nem szerelem a részedről.Mert amíg az ember szerelmes, másra még nézni sem tud, bármennyire is dekoratív az a nő.
2023. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
94%

#ri bancot a lányra szokták mondani, a fiú aljas, képmutató, kétszínű, stri ci, stb"


A r.bancot arra mondjak, aki megcsalja a parjat, es a kerdezo egy hatalmas nagy, olcsó r.banc,torodj bele:))

2023. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
10%
Ne mond el. Egyszer hibáztál, többször nem fogsz. Már tudod mit veszíthetsz. Itt írták előttem: Ha elmondod, kidob. Ha nem mondod el szemét vagy. Ha a lány mondja el később az nagy gáz. Utóbbihoz hozzátenném, el kell mindent hinni? Jó, itt igaz lenne az állítás de hányszor nem az! Amikor a féltékeny vagy irigy barátnő így akarja tönkretenni a szerelmesek életét.
2023. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
96%
Már tudja a csaja ne pattogjatok itt hanem vásároljatok gerincet
2023. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
71%

48

köpj egyet és állj alá. Vagy szerezz egy jellemet, mert most elég csúszó mászó vagy.


Egyébként már tudja.

2023. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!