Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam neki hogy megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy megcsaltam, még akkor is ha megbántam és nem fordulna többet elő ilyen?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt a barátnőmmel (én 21 ő 20). Mindig hűséges hozzám, kedves még akkor is amikor rossz hangulatom van. Egy hete történt hogy elmentünk egy barátnője nyaralójába(külföldön) és ott aludtunk nála két éjszakát. A csaj egy nagyon dekoratív személyiség volt, és az a gond hogy ki nem allhatom magam e miatt mert nem csak flörtöltem vele, de még mikor a barátnőm már aludt és ő meg én fent voltam, akkor hát.. nem is tudom hogy történt de egyszerűen nem tudtam ellenállni és lefekudtunk. Másnap el sem akartam hinni hogy ezt én komolyan képes voltam megtenni vele. Nem tudom elmondjam e neki az igazat vagy inkább hagyjam és ne mondjak semmit. Én azóta nagyon megbántam és még az üzenetére se válaszoltam (a lánynak).

2023. jan. 6. 10:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
0%
megszólalt a mintapolgár :D elég képmutató vagy 50 es!
2023. jan. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
100%

51

Ezt mind miből szűrted le, abból az egy, azaz 1 db mondatból amit tudsz rólam? 😄😄 annyira szánalmas vagy. 🤣

2023. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
0%
a szenteskedő modorodból.. nem hiszek neked és ennyi
2023. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon meghatja, hogy nem hisz neki egy vadidegen ember egy anonim oldalon 😂
2023. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
34%
meg ez a " egyébként már tudja" meg "csúszómászó vagy.." !?!?!? van szükség erre? :D megoldás kell neki.. srácok nem kötelező itt lenni? aki meg fogyatékos és azon élősködik hogy másokat a nyomorukba taszítanak mégjobban azok meg gondolkodjanak el mennyire szánalmasak. Szabad idejükben a vétkező embereken röhögnek.. egy szenny oldalon. Grat! :) sztem te vagy csúszómászó 52 es és a szánalmas is!
2023. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
34%
egyszerűen nem kötelező itt lenni.. ha ennyire magányos csicskák vagytok.. ne itt húzzátok le az emberek kedvét.. köszike! :) más szóval segíts a kérdezőnek vagy húzz a piicsába!
2023. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
100%

Azt tettük. Nem tetszik rólad az ember véleménye, az itt megmutatkozó jellemed alapján? Semmi gond, de mégis kommentálgatsz itt hülyeségeket rám, egy idegenre. Vicces vagy. :D

Mire fel sértődsz meg a válaszodra aktt reakción?


Inkább nője fel, és tanulj meg te is felelősséget vállalni, a kérdezővel együtt! Hiába fröcsögsz, te vagy itt az idegbajos, mert nálad találtak be a szavaim. Én letojom ha szenteskedonek, vagy csúszómászónak titulálsz. Inkább vagyok ilyen ezerszer, az én lelkiismeretem tiszta. És felelősséget vallani is tudok, ahogy egy felnőttnek kell. ;) akinek nem megy, az jobb lenne ha nem akarna párkapcsolatot.

Ez is egy válasz, akkor is, ha neked nem tetszik.

2023. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként is jó lenne, ha egy 21 éves srácnak nem azt tanítanák már kiégett, xar házasságban lévő 40-50-esek, hogy “hazudj a végtelenségig és tagadj a végsőkig!!!444, mentsd a segged a hibáid miatt a vegtelelenségig, úgyse hiszik el..”


A srác még fiatal, tud tanulni a hibáiból, és tud dönteni, hogyan kezeli. Ennél remélhetőleg jobban.

2023. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
52%
De te is itt vagy ezen az oldalon csak te csicskaságra bátorítod 😂😂
2023. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
34%
58 as igen igazad van.. de ez nem egy Disney mese ahol a csaj meglátja benne az igaz szerelmet :D ez itt a valóság.. és alkalmazkodni kell.. és am nem kiégett 40 éves vagyok hanem 24 :)
2023. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!