Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belenéztem a feleségem telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a feleségem telefonjába és láttam, hogy a közös baráti társaságból az egyik sráccal erotikus tartalmú beszélgetést folytat. Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 10:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy nem bírnék magammal és rákérdeznék, hogy ez mégis mi. :) Aztán fejtegetném az okokat, hogy miért van erre szükség.
2023. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azért az sem mindegy, hogy csak eszmecsere, vagy flört és szerepjáték.
2023. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
80%

"persze izgalmas volt erről olvasni, hazudnék ha nem."

Akkor semmi baj. Mondd el az asszonynak, ő vérszemet kap, és pár hónap múlva már szervezi a cuckold partykat, ahol néger cserediákok vágják partiba, te meg végignézheted az ágy szélén üldögélve.

2023. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Jó ha neked ez izgalmat is okozott, én rohadtul kiakadtam volna.

Értem én a többi hozzászólót hogy lehetnek ilyen eszmecserék

emberek között,de ha az nem két barátnő,vagy kolléga közt zajlik,

akik ugye azért folytatják mert pl. egész nap együtt vannak, vagy nagyon

közeli barátok,hanem ez egy random férfi és egy nő közt zajlik,

az azért nem hinném hogy belefér egy normál kapcsolatba.

Én baromira nem örülnék ha a férjem a titkos szexuális vágyait

egy ismerős nővel tárgyalná ki telón.Én szeretem tudni hogy

mik azok,és velem játszogasson,ne egy idegen muffal. :-)

2023. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Mindenképp szeretném kideríteni, hogy mi van a levelezés mögött. Én csendes, visszahuzodo ember vagyok, mindig próbálom kerülni a konfliktusokat, most sem akarok balhezni. Nem hiszem, hogy van köztük testi kapcsolat, de rögtön azt kérdeztem magamtól, hogy a páromnak miért van erre szüksége!? Két éve vagyunk boldog házasok.
2023. jan. 18. 11:11
 16/38 anonim ***** válasza:
65%

Beszélgetésre? Azért a körülmények sokat számítanak. Csak erről beszélgetnek, semmi másról? Ha igen, nézd tovább szorgalmasan és várd meg, amíg ahhoz a részhez érnek, mikor jönnek össze kipróbálni, illetve mit reagál erre a párod.

De ha csak szóba jött, és amúgy mindenféléről beszélgetnek, akkor talán csak szimpla baráti beszélgetés. Azért az emberek nagy része örül neki, ha van olyan barátja, akivel bármiről lehet beszélgetni. Nekem is volt ilyen férfi barátom (nő vagyok), nem lett belőle semmi, és nem is próbálkozott egyikünk sem. Megállapítottuk párszor, hogy de klassz, tudnunk beszélgetni úgy, ahogy az azonos nemű barátainkkal nem, mert egy rugóra jár az agyunk, és ennyi.

2023. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó a kérdésed, nem két év házasság után szoktak az ilyen

dolgok kezdődni azért, ez még elég korai.

Szexuálisan minden oké köztetek?

2023. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
13, 14. Ax hogy olvasom a saját feleségem erotikus vágyait és ez izgalmas az szerintem teljesen normális. Az hogy ezt mással osztja meg, az feldühít és féltékennyé tesz! Én ezt így értem.
2023. jan. 18. 11:17
 19/38 anonim ***** válasza:
Vágtam....Azért írtam azt hogy is. :-)/14./
2023. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
16. Pontosan ezeket gondolom amiket leirtal, illetve ebben bízom. Azért a leírt szövegeket sokféle érzelmi töltettel lehet értelmezni.
2023. jan. 18. 11:21
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!