Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belenéztem a feleségem telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a feleségem telefonjába és láttam, hogy a közös baráti társaságból az egyik sráccal erotikus tartalmú beszélgetést folytat. Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 10:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nejed középpontja ne legyen. :-)
2023. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
54%
max laza pipa a csetszex után. Mivanabba? ne légy önző!
2023. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
32. Lehet hogy nálad ez így működik nálam nem.
2023. jan. 18. 15:43
 34/38 anonim válasza:
54%

Ha még nem történt megcsalás akkor szerintem ülj le vele és beszélgess vele ilyenekről,menj elé a dolgoknak mielőtt megtörténik a fizikai megcsalás.

Hidd el a lelked is megnyugszik ha tudod hogy veled milyen a reakciója.Mondd el neki hogy mi az ami zavar téged és értsen meg, úgy ahogy te is meg érted. Ha szerinted megéri megmenteni akkor ez most rajtad is múlik mivel jelenleg ő nem tudja hogy neked mi is a problémád,tudatosítsd és legyél vele higgadt mert ebben az esetben át fog csapni védekezésbe támadásba.Mondd neki hogy szereted és megérted attól megnyugszik és elmondja idővel hogy miért történt

Ok és okozat.Az hogy ő kibeszéli a dolgokat mással annak valamilyen oka van, lehet a srác a hibás hogy szándékosan kikezdett vele ,de az is lehet hogy benned nem találja meg azt amit benne. A legegyenesebb dolog ha leülsz és beszélsz vele.Sok sikert kívánok!

2023. jan. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Kései Sirató ***** válasza:
Várjuk a fejleményeket.
2023. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
53%

-tali? -igen .3 *glutty-glutty-glutty

-megcsaltá? -yep!

-jóvanezígy? aranka szeretlek( https://www.youtube.com/watch?v=qUZppD_Zd0s). Mindent megtettem érted, a lábosszettet is megvettem neked!

2023. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék már erről itt megosztani semmit, ha valakinek van értelmes tanácsa azt privátban szívesen fogadom.
2023. jan. 19. 14:40
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
ha ez vigasztal. pár millióan már átélték és még most ebben is pillanatban is átélik a megcsalással járó mámorító érzést. Ahogy a szomszéd idősnéne mondta: "Elkurvult a világ!"
2023. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!