Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen jelei voltak annak,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei voltak annak,hogy megcsal a párod? Mit vettél észre rajta változást? És hogy igazolódott be,hogy mit csinált?

Figyelt kérdés

Nem olyanokra gondolok,hogy sokat nyomkodja a telefonját,hanem,hogy viselkedésében esetleg a párkapcsolatotokban mit vettetek észre ami furcsa volt?

Mi volt a első ami gyanakvásra adott okot?

hogyan derítettétek ki az igazságot és hogy történt a szembesítés?



2023. jan. 20. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Ezt az ember érzi, ha egy kicsit is hajlandó nem hazudni magának.


Nem fogok írni listát, nem segítek senkit hozzá ahhoz, hogy maszkolja a g*ciségeit és nem is tudom megfogalmazni olyan pontosan. Az ember érzi, ha pofájába hazudnak. Főleg, ha az teszi, akivel éveken keresztül együtt kelt és feküdt és egymás minden anyajegyét ismerik.

2023. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Idegenérzést keltenek az ilyenek. Valahogy hűvösebb az egész mintha vsak vmi szomszéddal beszélgetnék.érzéketlen sokmindenben.


Telefonjával bukott le. Meg mással is.

2023. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2#-es és szexuálisan is megváltozott a viselkedése feléd?
2023. jan. 20. 12:26
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Szexuálisan se volt benne az a nagy tűz, inkább kellett nekem aktívkodni, szerepelni.

Aztán amikor fergeteges volt a szex a végén még rosszul is esett neki hogy bőven jobb velem neki, mint akivel csal, nincs értelme csalnia sem. Elvettem a félred.gásban az izgalmat tőle.

Ezért még szabalyosan orrolt is rám, nem érintette jól.

2023. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Komolyan még az volt a baja, hogy szexuálisan is jobb nője van, mint akivel félre akar járni, ill félrejárt.
2023. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Jobb lett a szex itthon.
2023. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Van akinél kedvesebb lesz,figyelmesebb,még az ágyban is jobban teljesít,

van akinél meg pont fordítva.Nálunk távolodás volt.

2023. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordítva volt, elkezdett feltűnően kedveskedni, hazaállított teljesen átlag kedden egy nagy csokor virággal (miközben előtte még a 30. születésnapomra is három szál kókadt rózsát kaptam tőle). Vagy éppen romantikus hétvégére akart vinni, elkezdte ígérgetni, hogy lecseréli az autómat egy újra, csináltat nekem külön gardrób szobát. A másik, hogy magára is elkezdett figyelni, diétázni kezdett, minden nap sportolt ("sportolt", ki tudja, ebből mennyi volt igaz:D). 40 éves létére úgy kezdett el öltözködni, mint egy tini fiú (V-nyakú, szűkebb pólók, skinny farmer, Converse, Vans cipők). Ügyvéd, szóval elég éles volt a váltás hirtelen.

Valamint betegesen védte a telefonját, folyton a zsebében volt, még ha pisilni is ment ki, vitte magával, az időt se nézhettem meg rajta.


Sejtettem már ezekből is, hogy vaj van a füle mögött, de 100% akkor lett, mikor a lányom egyszer kinézte a jelkódját és amíg aludt, minden üzenetváltást kifotózott a telefonjából.

2023. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Új ruhák, edzés, haj, stb, jobban odafigyelnek magukra a megcsalók ilyenkor.

Ezek az első nyilvánvaló jelek, aztán feltűnően figyelmes lesz, vagy pont az ellenkezője, mind két esetben a lelkiismeretfurdalás miatt. Jobb szex, vagy megszűnnek az együttlétek. Ezek a jelek üvöltenek, teljesen mindegy hogy férfi vagy nő a megcsaló.

2023. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
78%
Nálunk úgy kezdődött, hogy velem folyamatosan flegma volt, éreztem hogy mint aki ki nem állhat vagy mintha teher lennék neki és a saját lányával is ezt érzettette. Nem lehetett vele beszélni, nem érdekelte, hogy mi van velem vagy mi történik (akkor kezdtem új munkahelyen). Ha bújtam az nem tetszett neki, ha szexelni akartam akkor mindig volt kifogása (fáradt, korán kel stb), ha sikerült akkor meg azt vettem észre hogy teljesen új dolgokat csinált, amit előtte sosem. A telefonját is dugdosta, amit előtte sosem. Jobban oda figyelt magára, új ruhákat vett, hirtelen elkezdte zavarni a súlya, ezért kitalálta hogy edzeni fog vagy futni.
2023. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!