Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért lett szeretőd és mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett szeretőd és mióta tart? Érzel miatta bűntudatot?

Figyelt kérdés

Nekem: olyan szinten elhanyagolt a férjem, nem figyelt rám, szex sem volt már rendesen, hogy ez lett a vége. Pedig szóltam sokszor, hogy ez nem jó így. Az első alkalom után rosszul éreztem magam, viszont már bűntudatom sincs.

Nem olyan kommentek érdekelnek, hogy milyen szar ember vagyok, miért nem váltam el, hanem tapasztalatok, akár privátban is.

32N


2023. febr. 8. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Zavart, hogy a barátnőm elengedte magát (160 centijéhez). Felszaladt +15kg, úgy, hogy mindig mondtam mozogjunk együtt, jöjjön velem. Nem érdekelte, csak evett, evett (ez vagy 3 éves folyamat). Aztán mondtam, hogy én nem akarom ezt végignézni, hogy 25 évesen mikor még gyerek meg semmi nincs, így elengedi magát. Megkörnyékezett az egyik kolléganőm, és beadtam a derekam. A szex nem volt jó vele, de az izgalom tetszett. Ettől független egy g*ci vagyok, és szakítottam is vele, miután beismertem.
2023. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Sok szeretőm volt, szóltam "otthon" mire vágyom, nem kaptam meg (semmi extra), szóltam kétszer, háromszor, utána már minek. Kedvencem a menj dugj a kurváddal (akk nem is volt), aztán mikor mentem dugni vele akk meg mit képzelek magamról xd
2023. febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Dettó mint az előttem író.

Mentem, dugtam és az a röhej hogy jobban éreztem magam az akkori szeretőmmel mint az otthoni akkori párommal.

2023. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Szeretőnek számít a chat szex a fantázia? Mert, ha igen akkor igen. És a fantáziámba sokkal jobban érzem magam a szeretőmmel, és kielégítő az a játék mindkettőnknek. Mindketten kapcsolatban vagyunk. Személyesen sosem találkoztunk.
2023. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Én vagyok a szerető, négy éve, nincs lelkifurdalásom, oka van, hogy én létezem a másik életében.
2023. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Két és fél évig voltam szeretője egy szintén családos pasinak. Talán mindketten azt kaptuk ettől a kapcsolattól ami otthon hiányzott, csak nálam fizikai korlátai voltak a férjemmel való együttlétnek. Utólag sokszor előfordult a lelkiismeretfurdalás hogy miket tettem, de mindig csak utólag, közben soha nem zavart. A vége felé már nagyon belemerültem ebbe a világba.
2023. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Én csak 2 hónapja kezdtem bele egy ilyen kapcsolatba. Az első 2 alkalommal volt bűntudatom, már nincs. Ameddig nem voltam elhanyagolva, nem vágytam másra. De az állandó fáradt vagyok nincs kedvem megjozta hatását. Már látom a kapcsolat végét, csak kell a pont az i-re...
2023. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Én nem csaltam meg a feleségemet viszont nálunk is afelé haladunk. Hanyagoljuk egymást, kihűltünk. Beszéltünk erről, hogy ez így nem jó, de mégis nehéz kierőszakolni az érzelmeket. Tartok tőle, hogy megcsalás lesz a vége. A lelkem eddig nem vitt rá, max irogatni kezdtem 1-2 lánnyal, de lelkileg, értelmileg totál nem érdekeltek így egy idő után feladtam, mert nem volt kedvem a sok kamudumához csak azért hogy "majd egyszer talán lehethogy" lefeküdjek velük. Ha egy nő megkörnyékezne, lehet beadnám a derekam. De házas férfiként nyomulni ismerősöknél (pl. kolléganőknél) gáz lenne
2023. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Én veled egykorú nő vagyok ugyanabban a helyzetben. Nekem is van szeretőm. Nem volt bűntudatom.

Annyit adott és olyan dolgokat, hogy álmodni se mertem róla.

2023. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!