Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszabb kapcsolatban jellemző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb kapcsolatban jellemző, hogy megbámulod, fantáziálsz majd meg is teszed?

Figyelt kérdés
Amikor benne vagy egy kapcsolatban 2,3,5,8 éve akkorra már a kielégülés más formájára vágynak a párok. Vagy téves feltevés? Mindenki hitvány és csal és ez a jellemző vagy sokan bírják egy paripán a mai társadalmunkból vajon?
2023. febr. 14. 05:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%

#8

#5 vagyok. Igen, szemét dolog volt, én ezzel tisztában vagyok. Viszont az igazsághoz hozzátarzozik, hogy miután átgondoltam, hogy mit is csinálok, és miért is csinálom, én azzal az emberrel is megbeszéltem ezt őszintén, nem álltattam, elmondtam neki, hogy nem lehet köztünk semmi, és bocsánatot kértem tőle, amiért az ellenkezőjét éreztettem vele.

Egy rosszul működő kapcsolatban (és a miénk akkor az volt) az ember sértettségében sokkal több mindent megenged magának, aztán ha a feszültség csillapodik a pároddal, ott állsz, hogy "Úristen, hogy csinálhattam ilyet?"

2023. febr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Igen, így ebben a sorrendben. Egy hitvány nő
2023. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12! Mi? Mire írod épp ezt?
2023. febr. 15. 11:55
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki vagy 12-es, de konkrétan az 5-ös írása fantasztikus, okos. Fogalmam sincs, hogy lány-e vagy fiú, de megkérlek arra, hogy értemezd amit írt. Akár mondtatrészenként, mert nem biztos, hogy kerek a fejedben amit olvastál. Márpedig egy olyan fogalmazással mutatta be a sztoriját ami egy normáslis emberkére utal. Mindegy mi a neme, fajtája.
2023. febr. 15. 12:04
 15/21 anonim ***** válasza:

Én a kérdésedre válaszoltam kedves kérdező!: " Hosszabb kapcsolatban jellemző, hogy megbámulod, fantáziálsz majd meg is teszed?"

Nem értem mit nem értesz...

2023. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

A végén az egy hitvány nő, de nyilván akkor ezt is arra érted, hogy aki az az tesz ilyet. Igaz? Ha így èrted akkor ez akár pasi is lehet ezzel az erővel, ergo irhattad volna úgy, hogy egy hitvány ember. Ezért hittem azt, hogy ez egy valakihez szól.

Amúgy jó meglátás. A kérdésben viszont ez mindenkire, gyakorta igaz lenne? Tényleg ezt csinálja a legtöbb ember? S ha igen miért? Miért nem elégszik meg az ember? Azzal az egyel akivel összesodorta a szél?

2023. febr. 15. 12:41
 17/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azért vagyok mérges, mert velem pont hogy megtörtént... Szóval tudom, hogy milyen rossz érzés, ha megvezetnek és kihasználnak. 8-as voltam.
2023. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 11-es. Te legalább bocsánatot kértél, ez így akkor valamivel korrektebb történet. Tőlem sajnos még nem kértek bocsánatot és valószínűleg nem is fognak. Mindenesetre addig már legalább eljutottam, hogy megtanultam a helyzetből, amit meg kellett.
2023. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#9-es vagyok. Válasz a kérdezőnek (#10):


Tettek mezejére kéne lépnem, de valahogy mindig közbejön a bűntudat és nem megy.

2023. febr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
19-es; mi lenne elválnál és akkor próbálkoznál más nőknél? Egyedülállóként jobban menne a nőzés mint fèrjként. Hm?
2023. febr. 16. 05:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!