Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati problémákról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati problémákról, legyen az akár megcsalás gyanúja, mennyire jellemző, hogy kikéritek a barátaitok, ismerőseitek, munkatársaitok, családtagjaitok véleményét?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, a barátnőm megcsal és hazudik is. Gőzöm sincs, hogy kitől kéne útbaigazítást kérnem, nagyon magam alatt vagyok, hogy senkivel sem tudom megosztani az átélt tapasztalatokat.

A barátnőmmel már beszéltem, de ő váltig állítja, hogy nem történt semmi, soha nem tenne ilyet velem, a megérzéseim viszont teljesen mást mondanak.

Magamban dolgozzam fel, vagy érdemes lenne megosztani a legjobb barátaimmal, munkatársaimmal, akikkel nagyon jóban vagyok, hogy nekik mi a véleményük????



2022. okt. 21. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Pszichológusom. Másnak nincs hozzá köze. Nem beszélném ki a páromat másokkal.
2022. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Hát a legjobb barátnak biztos eomondanám.


Ha nem is azért hogy azt tegyem amit mond, de ki kell adni magunkból, lehet ő is tud érdemi dolgot mondani, szimplán támogat, és ha szakítasz segít h ne depizz be 🍪🍻

2022. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Volt olyan eset, hogy kikértem családtag véleményét, amikor úgy éreztem, ők a tapasztalatukkal tudnak segíteni... vagyis nagyjából már eldöntöttem, mit akarok tenni, de akartam egy megerősítést (szakítsak-e vagy ne jellegű téma), hogy a témában tapasztaltabb valaki, akiről tudom, hogy egy normális, de nem Disney-s kapcsolatban él 30 éve. És a velük való beszélgetés után még jobban éreztem azt, hogy ennek a kapcsolatnak már tényleg lőttek.


Azért nem mindenkit avatnék ilyen dolgokba bele, csak 1-2 közeli személyt, és olyat, aki tényleg tud hasznos dolgot mondani, hasznos tanácsot (tehát lelki szemetesnek, akinek csak nyígok, olyannak nem használnék senkit, és durván piszkos szennyest sem teregetnék ki).

2022. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

Nem igazán. Én úgy gondolom, hogy ez csak kettőnkre tartozik és ha belekeverném őket, azzal csak vallomást tennék arról, hogy csak egy ilyen szarra futotta boldog kapcsolat helyett. Ha meg netán alaptalan, akkor a páromat tüntetem fel rossz színben előttük és lehet, hogy én másnap már rég elfelejtem ezt, de az ő oldalukon megmarad ilyen negatív képként, hogy ez is olyan, mint a többi.


A párommal próbálnám elsősorban megoldani. Kivéve a megcsalás gyanuját, mert arra magánnyomozó a válaszom és ha bármi beigazolódik, nincs mit beszélnünk többé.

2022. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Mikor hasonló cipőben jártam, én is beszéltem a legjobb barátnőmmel. Nem véletlenül a legjobb barátnőm: ismert valakit, aki egy helyen dolgozott az exemmel. Vele beszélgetett, aztán fű alatt megkérdezte, hogy ismeri-e xy-t, mi a véleménye róla. Az ismerőse meg egyből mondta, hogy hagyja a srácot, hetek óta együtt van egy kolléganővel. Innentől nem volt kérdés, hogy megcsal-e. Ráadásul a csaja tudta, hogy mi együtt élünk.
2022. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

barátaitok: nincs


ismerőseitek: megbízhatatlan emberek, hogy hátba szúrhassanak?? Kössz, nem...


munkatársaitok: ez a legrosszabb lehetőség mind közül. Tilos bármi magánéletit elárulni munkában. Kitúrnak, felhasználják ellened. És itt már nem csak a leki világodról van szó, hanem a napi betevőről...


családtagjaitok: mentális betegek mind. Ha rossz tanácsra van szükségem, arra van facebook csoport, nincs szükségem a rokonoaim hülyeségeire: [link]


Ezeknél sokkal jobb akár a gyakori kérdések, vagy fb anonim csoportok.

És mégjobb a pszichológus, aki mélyebben ismeri a helyzetedet.

2022. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!