Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jártál már úgy, hogy a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már úgy, hogy a szeretőd vagy szexpartnered megalazoan viselkedett veled? Miben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés
2023. febr. 14. 09:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem fexek össze csak szex miatt. :)
2023. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem volt még ilyen.
2023. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Igen, volt hogy késve érkeztem hozzá és teljesen kiakadt, hogy ő nem szeret várni és besértődött. Akkor találkoztam vele utoljára.
2023. febr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
A hármás válaszolónak igaza van. Rögtön meg kell vele szakítani minden kapcsolatot, ha bármi ilyet tesz! Nem tisztel téged.
2023. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az szerintetek belefer, hogy hívtam, hogy fussunk össze, azt mondta, hogy oké, csak elintez valamit és hív. Én vártam, o nem jelentkezett. És utána napokig sem írt, hogy pl. bocsi, de nem tudtam megoldani..
2023. febr. 14. 10:24
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Azt kezdte velem éreztetni hogy még én örülhetek annak hogy ő kegyeskedik meghúzni engem hogy én nem találnék ugy sem magamnak senkit, ő meg az istenkirály aki minden nőnek kell meg online csetelgetett is.


Aztán leeett az álla mikor megtudta kivel van. De hosszu leirnom. De a végén ő sírt reszketett utánam.

2023. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6%

5 szerintem bele. Egy olyannqk akivel en is csak összejarogatok kötetlen az egész, én sem magyarazkodnék

De mondjuk nekem csaladtagokkal is ez megy hogy igérem hogy megyek megsem érek oda de engem már ismernek amugyis hogy mindog van vagy tortenik velem vmi ne vegyenek készpénznek. De a családom mondjuk szeret is én utasitgatnak parancsolnak meg nem elvarnak meg nem is köteleznek. Forditva en se teszem ezt senkivel. Nem kell nekem igazolás meg elszámolás arrol miert nem jön vki.


Engem idegesitene is az ha vki ugy viselkedik mintha munkahelyemen lenne a főnök.

2023. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
*jav az en családom szeret is, és nem utasitgatnak nem parancsolnak, nem támasztanak felém elvárásokat nem csesznek le, hagynak élni.
2023. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%

#5: Hát ha elinteznivaloja akadt lehet azért nem jelentkezett.

Ebben mi megalázó van?

2023. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Privre. Én általában így járok másokkal is. Amikor megkapnak valahogy elkezdik magukat vmi istencsászárnak hinni, verik a mellüket mint vmi gorilla felélednek, bekepzeltek lesznek, lekezelők és elkezdenek csajozni is mert azt hiszik hirtelen ők lettek valami istenalfa, a legnagyobb csődörök.

Aztán mikor otthagyom meg koppannak akkorát mint egy ház.

Akaratomon kívul vagyok valamiért egotuning vagy ugrodeszka.

Mindenki feléled felpezsdül elszáll magátol.


Már írták nekem itt hogy olyanokat keressek inkább, akik alapvetően már tele vannak önbizalommal, vagy alapbol "fent" vannak, nem kell "feléleszteni" benne semmit.

2023. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!