Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségem mai napig izgat jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem mai napig izgat jó milf ritka rendszeres jó sex van. Nem vagyok rút jönnek jelzések más nőktől,válás,nem opció ,de magamra hagy és sok a feszkó megcsalnátok ?Az ösztöneimet nem akarom elfolytani,nem bukhatok meg valaki hasonló situ?

Figyelt kérdés
Megcsalás ,szexpartner ,házasság , viszony. hűtlenség

2022. szept. 28. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Két lehetőség van.


1. Troll vagy.

2. Full idióta vagy.


Melyiket választod?

2022. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
A kék bogyót kérem morfológus!
2022. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Pedig ez van .

Miért lennék troll?

Ember te ezt nem tudod elképzelni ?

Vagy családod nincsen vagy nem kívánod a feleséged Vagy fogalmad nincs milyen egy család apa...

Tehát nincs kék bogyó, ez van és kész.

Vagy azt hiszed bárki egyből félre megy ?

Tudod van aki sokáig vár mint pl én.

Az más kérdés, hogy csak most indulok be .

2022. szept. 28. 20:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, én fiatal vagyok, de én meg egy jó milfben látok inkább hatalmas csábítást, nem egy fiatal lányban.

Bár ez személyes vélemény inkább, de ha kicsit uncsi a szex, akkor dobjátok fel valahogy. Ha kívánod, meg szexi, akkor felesleges félre menni, pláne ha ennyit örlődsz rajta. Ha annyira akarnád már megtetted volna. Ha igaz amit leírtál a kérdés is inkább azért van szerintem, hogy kapj egy pofont, hogy észhez térj már és nem azért, hogy valaki biztasson arra, hogy egy szexi feleség mellett félre menj, úgy hogy szereted és nem akarnál tőle elválni.

2022. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4 es jól leírtad köszi éretten gondolkozol , viszont ha kevés a sex lehet kell pótlás :)
2022. szept. 28. 21:28
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

De miért kevés??

Én is azok közzé tartozok, akiknek elég nagy az igényük. De nem nagyon volt olyan, hogy ne lehessen megoldani.

Ha esetleg párod olyan, hogy már nem igazán akarja, arra is jó az, ha kicsit feldobjátok a dolgokat. Akár egy vibrációs pénisz gyűrű, ami még esetleg újdonság is, szóval lehet még jobban érdekelné a dolog. Análhoz nem tudom hogy áll, de van olyan péniszgyűrű is, amin van egy kissebb és véknyabb vibrációs anál dildó, ezzel ugye szimulálva a kettős behatolást.

Tényleg vannak jó dolgok arra is, ha kicsit punnyadt már a dolog.

2022. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért kevés kezd savanyodni én meg úgy nyomulgatnék még , majd az idő és külső tényezők mindent megoldanak nem féltem magunkat ..
2022. szept. 28. 21:41
 8/15 A kérdező kommentje:
Lesz ami lesz amit dob a gép de köszi a pozitív válaszokat
2022. szept. 28. 21:42
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Ezert vannak a prostik!! Ok is bajban vannak,penzhianyban 😂😂
2022. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Olyan nehéz erre válaszolni.Mert ha nem kivánja mit tudsz csinálni?De az évek a szeretet a tisztelet iránta.Viszont ott a vágy részedről ami nincs kielégitve.Mit tennék?Passz....És tudom ezzel nem segitettem.
2022. szept. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!