Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jártál már úgy, hogy a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már úgy, hogy a szeretőd vagy szexpartnered megalazoan viselkedett veled? Miben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés
2023. febr. 14. 09:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az szerintetek belefer, hogy hívtam, hogy fussunk össze, azt mondta, hogy oké, csak elintez valamit és hív. Én vártam, o nem jelentkezett. És utána napokig sem írt, hogy pl. bocsi, de nem tudtam megoldani.."


Nekem nem férne bele. Alap tisztelet, bármilyen kapcsolatban. Kések, nem tudok menni üzenek 3 másodperc az életemből és nem rabolom a másik életét. Hogy napokig lesz@r az meg kifejezetten bunkóság és a másik leértékelése, semmibe vevése, esetleg idomítása, hogy mit visel el.

Használ, mint egy guminőt és arra sem méltat, hogy érző embernek tekintsen. Egy ilyen érzéketlen tuskót bottal sem piszkálnék meg. Ez nálam egy határ és ez független attól, hogy egy baráti kapcsolat, rokoni kapcsolat vagy szex kapcsolat, és mondjuk csak egy beszélgetés terveztünk egy kávé mellett.

2023. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

5. / Nekem nem férne bele.

Oké dolga akadt, de alap hogy szóljunk a másiknak hogy bocs közbe jött valaki. Aki ennyire nem képes az mint ember semmibe nézi a másikat, tényleg csak egy lyukat lát benned.

Sajnos nekem is volt egyszer szerencsém hasonlóhoz, utána lett más és ég és föld volt a különbség. Te is keress olyat aki többe néz.

2023. febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszi 11 és 12es válaszoló a megerősítést.

Én is úgy gondolom, hogy normál emberi kapcsolatba ez nem fér bele. Én ezt senkivel sem tudnám megcsinalni.

2023. febr. 14. 12:27
 14/19 anonim ***** válasza:
20%

#12:


Először is ne szemelyeskedjunk, én vagyok az első is, aki azt írta, hogy csak szex miatt nem fekszem le senkivel. Másodszor azzal tisztában kéne lenni, hogy a szexkapcsolatban vannak olyan férfiak, akiket nem érdekel a másik fél, mint embert egyáltalán. Igen, kb. guminőként kezeli.

De basszus a nő miért megy bele ilyesmibe? Én meg ezt nem értem. Miért nem lehet szerelemből kapcsolatban lenni? Aláirom mindenki úgy él, ahogy szeretne, meg úgy viselkedik ahogy neki jólesik. De azzal számolni kell, hogy a pasas (vagy nő) nem biztos, hogy emberként tekint rád.

Mondjuk én csak abból meríthetek, amit írt a kérdező, hogy írta/mondta a férfi, hogy dolga van... Azért nem írt.

Más nő, munka, mit tudom én rablás (:D) és nincs ideje visszaírni.

Ez miért megalázó hogyha szólt előre??? Úgy megérteném ha néma Levente lett volna, de így? Ha meg nem tetszik a hozzáállása végett lehet vetni a szeretői visszonynak. Nemde? Probléma megoldva.

2023. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

14. Gondolom a kérdező csak megerősítést szeretett volna kapni hogy ez nem normális, nehogy az legyen hogy esetleg ő reagálja túl.

Azt meg nem tudhatjuk hogy ő miért ment ebbe bele, azt se tudhatjuk a pasi az elejétől kezdve ilyen volt-e.

A lényeg hogy ennél kaphat jobbat is. Főleg szexre.

Én biztos meneszteném az ilyet.

2023. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
14es itt egy olyan helyzetről van szó ahol a férfi az elején nagyon kedves, rendes volt, törődött velem és éreztem, hogy fontos vagyok neki. Egy idő után kezdett távolodni és most már így viselkedik. Tehát nem errol volt szo az elejen mert ő tudta is mire van szükségem és adta is azt (is).
2023. febr. 14. 16:19
 17/19 anonim ***** válasza:
25%

Ok kérdező, de szeretői kapcsolatot írtál, nem párkapcsolatot, kezdjük ott.

És ja az elején vagy egész végig míg elmulik a varázs lehet az egyik fél kedves, törődő fajta, én ezt nem tagadom.

De ha már előbb kezdett eltávolodni, akkor már gondolhatja a másik, hogy valami nincs rendben még komoly párkapcsolatban is, nemhogy szexkapcsolatban/barátok extrákkal féle affair-ban, ugye?

Az, hogy "elhidegült" már arra utal, hogy eltűnőben vannak az érzései, akkor mit vagy azon kiakadva, hogy nem válaszolt úgy őszintén? Várható volt.

És mielőtt megint én leszek a rossz ne felejtsd el, hogy az utolsó hozzászólásodban fejtetted ki, hogy már ridegebb lett. Azelőtt azt írtad, hogy elfoglalt volt.

Én csak abból következhetek amit te osztottál meg.

Természetesen így én is azt gondolom, hogy rádun(t), szépen végezni fog az egésszel.

Mert az ismeretek birtokában amit mwgosztottál az a legkézenfekvőbb feltételezés.

2023. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Megalázó viselkedés. Bár én eddig csak foglalt nő szeretője voltam (1x), de ott is elvártam volna hogy legalább utólag magyarázatot adjon. Volt hasonló szitu, nem úgy alakult a dolog, de dobott egy üzit gyorsan.
2023. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jogos, alap, hogy ilyenkor szólok a másiknak. Az elején meg azért volt normális, mert érdekes voltál és újdonság és meg akart kapni Téged.
2023. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!